تشکیل کمیته یاوران وقف علم و فناوری شهرستان آمل
4 دی 1397 ، دیدگاه 0
حجت الاسلام محمدهادی بهرامی رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان آمل از تشکیل کمیته یاوران وقف علم و فناوری شهرستان آمل خبرداد و گفت: وقف در دنيا جايگاه دارد و بايد با الگوگيري از استانهاي برتر در حوزه وقف بتوانيم کميته ياوران را که از نخبگان برتر تشکيل می شود استفاده کنیم.

 به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ حجت الاسلام محمدهادی بهرامی رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان آمل از تشکیل کمیته یاوران وقف علم و فناوری شهرستان آمل خبرداد و گفت: وقف در دنيا جايگاه دارد و بايد با الگوگيري از استانهاي برتر در حوزه وقف بتوانيم کميته ياوران را که از نخبگان برتر تشکيل می شود استفاده کنیم.

وی بيان داشت: علم و فناوري و وقف با يکديگر مي توانند در ترويج و احيای وقف اثرگذار باشند تا خروجي مناسب در خصوص وقف عام و خاص بدست بياوريم.

وی تاکید کرد: شهرستان آمل داراي رتبه برتر در زمينه وقف بوده و بايد با فرهنگ سازي مناسب بتوانيم مردم و شهروندان را درخصوص وقف آگاه سازي نماییم.

رییس اداره اوقاف آمل افزود: بيش از 2 ميليارد تومان از وقف در مراسمات مذهبي شهرستان آمل هزينه می شود و با احياي وقف مي توانيم هزينه هاي بسياري از مراسمات و گرفتن دست محرومان را در دستور کار خود قرار دهيم.

وی بيان کرد: با ورود خيرين و واقفين مي توانيم به افراد نيازمند کمک کرده و بايد از توانايي هاي مرکز رشد در زمينه علم و فناوري و صنعتگران شهرستان درخصوص وقف و احياء وقف فرهنگ سازي نماییم. 

بهرامی اشاره کرد: وظیفه ما فرهنگ سازی است که بتوانیم نیازهای جامعه را اطلاع رسانی کنیم و مجموعه آموزش و پرورش و دانشگاهها پای کار بیایند.

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0