برگزاری سمینار ادبی شرح کاربردی داستانهای مثنوی در آمل
3 دی 1397 ، دیدگاه 0
سمینار ادبی شرح کاربردی داستانهای مثنوی با مجوز اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران، به همت موسسه فرهنگی هنری خیام و با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان با حضور اهالی فرهنگ در سالن ارشاد آمل برگزار گردید.

کمال آنلاین؛ به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آمل؛ سمینار ادبی شرح کاربردی داستانهای مثنوی با مجوز اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران، به همت موسسه فرهنگی هنری خیام و با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان با حضور اهالی فرهنگ در سالن ارشاد آمل برگزار گردید.

این برنامه در راستای فرهنگ کتابخوانی و آشنایی با گنجینه ادبیات ایران زمین مثنوی معنوی  با سخنرانی استاد علی اصغر بیانی در سالن همایش های مجتمع فرهنگی هنری ولیعصر (عج) این اداره برگزار گردید.

گفتنی است سوابق ادبی هنری استاد علی اصغر بیانی: عضویت در شورای نخبگان سازمان میراث فرهنگی، عضو شورای واژه گزینی فرهنگستان ادب و زبان فارسی، مدرس دانشگاهها، عضویت در شورای عالی موسیقی وزارت ارشاد، معاون فرهنگی هنری فرهنگستان هنر جمهوری اسلامی، نماینده فرهنگستان هنر در شورای ارزشیابی فرهنگ و هنر وزارت ارشاد، نماینده فرهنگستان هنر در شورای عالی علوم، تحقیقات و فناوری و... می باشد.

در پایان با حضور ریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آمل و مدعوین از مقام والای ادبی استاد بیانی و عوامل برگزاری این نشست ادبی تقدیر و تجلیل بعمل آمد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0