اداره گمرک در شهرستان آمل راه اندازی می شود
3 دی 1397 ، دیدگاه 0
جلسه بررسي روند پيشرفت اداره گمرک شهرستان آمل به رياست سيد جعفر رسولي معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان آمل و با حضور يوسفي منش مديرکل گمرک استان مازندران و ديگر مسئولين شهرستاني در فرمانداری ویژه شهرستان آمل برگزار گرديد.

کمال آنلاین ؛به گزارش روابط عمومي فرمانداري ويژه شهرستان آمل، سيد جعفر رسولي ضمن خيرمقدم و خوش آمدگويي به مديرکل گمرک استان مازندران در اين جلسه گفت: باتوجه به اينکه گمرک يکي از دستگاههايي است ساختار دولتي دارد که در رابطه با صادرات کالاها و توليدات کارخانجات شهرستان آمل که 45 درصد صنعت استان را به خود اختصاص داده و همچنين تقريباً 75 درصد صادرات استان نيز به آمل تعلق دارد، لذا داشتن گمرک و حمايت از آن يکي از کارهاي اساسي مديران دستگاههاي اجرايي مي باشد.

اين مسئول در ادامه افزود: با تلاش دکتر يوسفيان نماينده مردم آمل در مجلس شوراي اسلامي، مجوز استقرار گمرک در شهرستان آمل گرفته شده و انشاءاله به زودي صنعتگران و توليد کنندگان داخلي در شهرستان آمل از خدمات ارزنده اين دستگاه بهره برداري نمايند.

در ادامه مديرکل گمرک استان مازندران ضمن تقدير و تشکر از دکتر يوسفيان نماينده مردم آمل در مجلس شوراي اسلامي و سيد جعفر رسولي معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان آمل از زحماتي که در زمينه گمرک شهرستان کشيده اند تقدير و تشکر نمود و افزود : 73 درصد از صادرات استان و 54 درصد از واردات استان مازندران سهم شهرستان آمل مي باشد و  400  ميليون دلار در بخش صادرات استان مازندران صورت گرفته که سهم شهرستان آمل 300 ميليون دلار مي باشد و شهرستان آمل در بخش ارزش صادرات رتبه اول را دارا مي باشد.

با تلاش دکتريوسفيان نماينده مجلس و سيد جعفر رسولي فرماندار ويژه شهرستان آمل در آينده اي نزديک اداره گمرک در شهرستان آمل با ساختار دولتي به بهره برداري مي رسد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0