دستگاه قضایی حمایت از واحدهای تولیدی را دنبال می‌كند
28 آذر 1397 ، دیدگاه 0
علی طالبی دادستان آمل در جمع صنعتگران و تولیدکنندگان شهرستان آمل با اشاره به تحقق شعار سال در جهت حمایت از کالای ایرانی گفت: در جهت رفع مشکل و موانع توليد و خدمات و عرضه و مسائل ثبتي، دستگاه قضاء حمايت همه جانبه خود را در رابطه با توليد کالاي ايراني خواهد داشت.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ علی طالبی دادستان آمل در جمع صنعتگران و تولیدکنندگان شهرستان آمل با اشاره به تحقق شعار سال در جهت حمایت از کالای ایرانی گفت: در جهت رفع مشکل و موانع توليد و خدمات و عرضه و مسائل ثبتي، دستگاه قضاء حمايت همه جانبه خود را در رابطه با توليد کالاي ايراني خواهد داشت.

وی افزود: اسلام ديني است که با سرمايه داري مخالف است و سرمايه گذاري را مورد حمايت قرار مي دهد، ما طرف دار سرمايه گذار هستيم و در جهت توسعه اقتصادي کشور بايد همه سعي و تلاش خودمان را انجام دهيم تا صنعتگران با خيالي آسوده به توليد کالاي ايراني بپردازند.

دادستان آمل ادامه داد: کساني که انحرافات مالي دارند و تسهيلات دريافت کردند و کار نمي کنند برخورد نموده و واحدهاي فعال و نيمه فعال را مورد حمايت قرار می دهيم و ضرورت دارد زمينه را براي فعاليت 100 درصد اين عزيزان فراهم نماییم.

طالبی بيان داشت: در بخش توليد يکسري مشکلات وجود دارد و دستگاههاي امنيتي و نظارتي درصدد اين هستند با توجه به مشکلات کشور نگاه ويژه ای داشته باشند. 

وی با بیان این‌که شرایط موجود باید مدیریت شود اضافه کرد: هر چقدر شرایط سخت‌تر باشد باید حمایت خود را از واحدهای تولیدی بیشتر کنیم؛ باید امنیت و پشتیبانی از واحدهای تولیدی را تامین تا از ایجاد اخلال در واحدهای تولیدی جلوگیری شود.

سید مجتبی رضوي رییس خانه صنعت، معدن و تجارت استان مازندران افزود: باعنايت به وضعيت کنوني کشور که در شرايط سخت تحريم قرار داريم، حمايت دولت از صنعتگران باعث مي شود که صنعت رونق بگيرد.

وی ادامه داد: با مديراني که نگاه ويژه به بخش صنعت ندارند برخورد گردد و زمينه رشد و حمايت از سرمايه گذاران بخش صنعت و فعالان اقتصادي مي تواند صنعت کشور را رونق دهد.

رییس خانه صنعت، معدن و تجارت استان مازندران اشاره کرد: يکي از اهرم هايي که مي تواند به فعالان و صنعتگران کمک کند ستاد تسهيل مي باشد، اين ستاد حکمي را که صادر مي کند قابل برگشت نمی باشد و فرمانداران شهرستانهای استان ریيس ستاد تسهيل مي باشند و مي توانند حمايت هاي خوبي به بخش صنعت انجام دهند.

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0