دوره آموزشی مبلغان بومی مازندران با حضور 100 روحانی برگزار می‌شود
27 آذر 1397 ، دیدگاه 0
معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه مازندران از برگزاری دوره آموزشی ویژه مبلغان بومی استان با حضور بیش از 100 روحانی در ساری خبر داد.

کمال آنلاین ؛ به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان مازندران، حجت الاسلام مسعود قربانی معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه مازندران اظهار کرد: دوره آموزشی ویژه مبلغان بومی استان مازندران با حضور بیش از 100 روحانی در ساری برگزار می شود.
وی موضوعات این دوره آموزشی را آسیب شناسی اجتماعی، اخلاق کاربردی و زندگی سیره اهل بیت (علیه السلام) اعلام کرد و افزود: این دوره آموزشی فردا چهارشنبه 28 آذرماه در آستان مقدس امامزاده عباس (علیه السلام) ساری برگزار می شود.
معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه مازندران با اشاره به حضور اساتید توانمند استانی در این دوره آموزشی، بیان کرد: حجت الاسلام انتظاری رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه مازندران و حجت الاسلام یوسف پور امام جمعه موقت ساری از اساتید دوره آموزشی مبلغان بومی استان هستند.
این مسئول با بیان اینکه اوقاف در ویژه برنامه ها و طرح های مناسبتی که در بقاع متبرکه استان اجرا می شود از روحانیون بومی بهره گیری می کند، خاطرنشان کرد: بسیاری از برنامه های مناسبتی اوقاف جنبه فرهنگی و تبلیغی دارد که در این راستا روحانیون باید آموزش های لازم را طی کنند.
قربانی با بیان اینکه مبلغان بعد از گذراندن این دوره آموزشی در بقاع متبرکه شاخص استان که مجری طرح های اوقاف هستند بکارگیری می شوند، گفت: بکارگیری روحانیون آموزش دیده در خیمه های معرفت از دیگر اهداف این دوره آموزشی می باشد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0