طرح شهرداران مدارس آمل با استقبال خوب دانش آموزان کلید خورد
26 آذر 1397 ، دیدگاه 0
طرح ابتکاری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداران مدارس با استقبال خوب دانش آموزان مدارس شهرستان آمل آغاز شد.

کمال آنلاین ؛ به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری آمل، این طرح چندی قبل و پس از امضای تفاهم نامه همکاری میان این سازمان و اداره آموزش وپرورش شهرستان و ابلاغ بخشنامه برای مدارس مقاطع متوسطه اول ودوم اجرا شد.

معاون پرورشی اداره آموزش وپرورش شهرستان آمل درمراسم توجیهی طرح شهرداران مدارس، با تقدیر وتشکر از شهرداری آمل و جمشیدپناه رییس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری آمل گفت، بايد كارهاي نيك را ستود و اين حركت شهرداري آمل در جهت اجراي طرح شهردار مدرسه مي تواند گامي مهم در جهت مسئوليت پذيري دانش آموزان در جامعه را فراهم آورد.

قاسم زاده افزود: بیش از 70 مدرسه از طرح شهرداران مدارس استقبال کردن که نشان از اهمیت این موضوع مهم است که با استقبال دانش آموزان مواجه شده که می تواند با ایده های نو وطرح های مشارکتی که دارند، کمک کار مجموعه شورا وشهرداری در راستای توسعه وعمران شهری شود.

رییس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری آمل دراین همایش با بيان اینکه تعامل بسيار خوب شهرداري و آموزش و پرورش در امر گسترش برنامه هاي فرهنگي و آموزش در سطح مدارس گفت : مدارس برای اعتلای توسعه فرهنگ شهروندی در همه زمینه ها، پل ارتباطی میان مدارس، مجموعه شهرداری وخانواده ها است.

هاشم جمشیدپناه افزود: آنچه مهم است ، برای همه شهرداران جوان مدارس، از سوی رییس شورا وشهردارآمل، حکم یکساله برای آنها ابلاغ ودر آیینی که تا کمتر از یک ماه آینده برگزار خواهد شد به طور رسمی ونمادین اهداء خواهد شد.

دراین نشست توجیهی که با حضور معاونان اداره آموزش وپرورش وسازمان فرهنگی ،اجتماعی و ورزشی شهرداری آمل برگزار شد، دانش آموزان مدارس مختلف که به عنوان شهرداران جوان  حضور داشتند، ایده وطرح های خود را در زمینه های مختلف شهری بیان کردند.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0