تقدیر از دانش آموزان گروه رباتیک هنرستان فاطمه الزهرا توسط اداره اوقاف آمل+ عکس
20 آذر 1397 ، دیدگاه 0
باحضور مدیر آموزش وپرورش آمل، رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان آمل و مسئول مرکز رشد واحدهای فناورشهرستان آمل از دانش آموزان گروه رباتیک هنرستان فاطمه الزهرا(س) آمل توسط اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان آمل بخاطر دادن ایده نو در زمینه معرفی شهدا با دادن بار کد که مورد موافقت واقع شد تجلیل گردیدند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ باحضور مدیر آموزش وپرورش آمل، رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان آمل و مسئول مرکز رشد واحدهای فناورشهرستان آمل از دانش آموزان گروه رباتیک هنرستان فاطمه الزهرا(س) آمل توسط اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان آمل بخاطر دادن ایده نو در زمینه معرفی شهدا با دادن بار کد که مورد موافقت واقع شد تجلیل گردیدند.

 دکتر عباس مرزبند مدیر آموزش وپرورش آمل با قدردانی از اهتمام ویژه اوقاف کشور بخصوص اوقاف مازندران و شهرستان آمل در زمینه حمایت از گروه رباتیک دانش آموزی آمل گفت: ارزش انسانها به علم و دانش است و دختران دانش آموز این هنرستان ایده و فکری را بروز دادند که مورد پذیرش قرار گرفت.

 وی افزود: زکات مال مشخص است و زکات علم آموختن به دیگران است که در درجه اول همان معلمان این وظیفه سنگین را برعهده دارند و شما دانش آموزان هم باید زکات علم را بپردازید که همانا چیزی که آموختید به دیگران انتقال دهید.

حجت الاسلام محمد هادی بهرامی رئیس اداره اوقاف و امور خیریه آمل با اشاره به اینکه وقف کردن تنها اختصاص به مسلمانان ندارد گفت: بشر برای اینکه جاودان بماند نیاز است مالی که دراختیار دارد همه بتوانند استفاده کنند.

 وی با اشاره به اینکه بعضی از موقوفات شهرستان آمل بیش از 800 سال قدمت دارند افزود: رویکرد فعلی این است که از منابع مالی خیرین به دیگران کمک شود.

 رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان آمل ادامه داد: رویکرد وقف به سمت علم و فناوری و نیازهای جدید جامعه می باشد که خوشبختانه با هدایت مدیریت این هنرستان در این زمینه پیشگام هستند.

 وی اشاره کرد: شما دانش آموزان آینده سازان این مملکت هستید و ایده های کوچک شما برای آینده اثرگذار خواهد بود و می توانید نقش مهمی در شکوفایی کشورتان داشته باشید.

 اسماعیلی مدیر مرکز رشد واحدهای فناور شهرستان آمل گفت: خوشبختانه شرکت الکترگستر آمل با مدیرعاملی علی اکبر شفایی و با راه اندازی تیم کسب و کار دانش آموزی توانسته است موفقیت های خوبی را کسب کند.

وی با اشاره به علاقمندی اداره اوقاف و امور خیریه آمل درجهت استفاده از خلاقیت دانش آموزان در امور مرتبط با اداره ادامه داد: طرح بارکد سنگ قبر شهدا که توسط تیم کسب و کار دانش آموزی داده شد مورد قبول اوقاف مازندران قرار گرفت.

وی اشاره کرد: با خواندن اطلاعات بارکد قبر می توان به تمامی عکس ها، فیلم ها و وصیت نامه های شهدا و همچنین جزییات زندگی و... این بزرگان دسترسی داشت.

در پایان از سوی اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان آمل، اداره آموزش وپرورش آمل و مرکز رشد واحدهای فناور آمل به معلم راهنما، دانش آموزان گروه رباتیک (خانم ها هانیه فلاح، فاطمه توکلی و تینا میرزایی) و مدیریت هنرستان فاطمه الزهرا(س) آمل لوح و هدایایی اهدا شد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0