حرکت قابل تقدیر بخشدار مرکزی آمل بمناسبت روز جهانی حسابدار + عکس
20 آذر 1397 ، دیدگاه 0
این بار همزمان با روز جهانی حسابدار، بخشدار مرکزی آمل با کمک اعضای شورای بخش مرکزی و انجمن صنفی کارگری حسابداران آمل و برای اولین بار در طول تاریخ بخشداری مرکزی آمل حسابداران را گردهم آورد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ شاید باورش خیلی سخت بود که خانمی بیاید و مسئولیت بخشداری بزرگی همانند بخش مرکزی آمل را برعهده بگیرد که پس از انتصاب شاهد تحولات چشمگیری بودیم که درگوشه گوشه هر روستا حضور فعال و فیزیکی دارد و درکنار اعضای شورای بخش، شوراهای اسلامی و دهیاران، مشکلات روستا را بصورت میدانی رفع می نماید.

سرکار خانم زینب سلطانی توانسته است در سمت های قبلی منشا خیر و برکات باشد و این بار با قبول مسئولیت بخشداری مرکزی آمل و با کسب تجربیات قدم به عرصه خدمت رسانی گذاشته که تحولات نوینی در عرصه خدمت بوجود آورده است.

این بار همزمان با روز جهانی حسابدار، بخشدار مرکزی آمل با کمک اعضای شورای بخش مرکزی و انجمن صنفی کارگری حسابداران آمل و برای اولین بار در طول تاریخ بخشداری مرکزی آمل حسابداران را گردهم آورد.

خانم زینب سلطانی بخشدار مرکزی آمل با گرامیداشت روز جهانی حسابدار گفت: قطعا این نشست ها می تواند یک نوع صمیمت را بوجود بیاورد تا بهتر بتوانیم به امور مربوط به کارمان را تسریع بخشیم.

وبا اشاره به اینکه بخش مرکزی دارای 96 روستا با 52 هزار نفر جمعیت است ادامه داد: خدمات رسانی با این وسعت نیازمند یک اتاق فکر است که بتوانیم از تمام توان برای شکوفایی بخش استفاده کنیم.

 بخشدار مرکزی آمل اشاره کرد: حسابداران بخش در تمام روستاها مورد حمایت هستند و برای رفع اشکالات نیازمند برگزاری دوره های آموزشی می باشیم که انجمن صنفی کارگری حسابداران آمل این آمادگی را اعلام کردند.

 ابراهیم شیخ پور رئیس شورای اسلامی بخش مرکزی آمل باقدردانی از حرکت ابتکاری بخشدار مرکزی آمل گفت: با آمدن خانم سلطانی به بخشدار مرکزی شاهد تحولات چشمگیری در بخش بودیم که در آینده نزدیک شاهد شکوفایی بخش خواهیم بود.

 وی تاکید کرد: حسابداران ایمن هستند و باید درپرداخت هر هزینه ای مصوبات شورا وکمیته انطباق را داشته باشند که خدایی ناکرده در زمان بازرسی دچار مشکل نشوند.

علی حسن پور حسابدار دهیاری روستای کلاکسر به نمایندگی از حسابداران بخش از خانم سلطانی بخاطر برگزاری چنین نشستی قدردانی کرد و گفت: شورای اسلامی منتخب مردم و دهیاران هم منتخب اعضای شورای اسلامی روستا هستند.

وی ادامه داد: متاسفانه بخاطر آشنا نبودن بعضی از اعضای شورای اسلامی روستاها با قوانین مالی، قول هایی را به مردم می دهند که باید اجرایی شود.

 وی با اشاره به اینکه حسابدار به دنبال مستندسازی در هزینه کردها می باشد اشاره کرد: کار حسابداران بسیار سخت و طاقت فرسا می باشد و باید در قبال تمام سوالات بازرسین پاسخگو باشد.

حسن پور تاکید کرد: ما حسابداران امنیت شغلی نداریم و اگر خدایی ناکرده برخلاف نظر شورا و دهیار عمل کنیم اخراج می شویم و از بخشدار مرکزی می خواهیم امنیت شغلی را برایمان فراهم کنند تا راحت تر به کارمان ادامه دهیم.

 خانم لادن شریف تبار رییس انجمن صنفی کارگری حسابداران آمل با ابراز خرسندی از برگزاری چنین نشستی و تبریک روز جهانی حسابدار گفت: متاسفانه تمام صنف ها دارای انجمن ها و اتحادیه ها هستند که تلاش کردیم انجمن صنفی کارگری حسابداران آمل را راه اندازی کنیم.

 وی تاکید کرد: راه اندازی انجمن یک انگیزه مضاعفی را برای همکاران ایجاد کرد که به دنبال هماهنگ کردن و  افزایش سطح مهارت حسابداران هستیم.

 درپایان لوح یادبودی به پاس تلاش و زحمات حسابداران بخش مرکزی آمل اهدا گردید.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0