ارائه خدمات بیمه‌ای به ۵۰ میلیون سهامدار سهام عدالت و دیگر اقشار جامعه
20 آذر 1397 ، دیدگاه 0
عسگر توکلی مدیرعامل شرکت خدمات بیمه ای سهام عدالت کشوربا بیان اینکه توسعه فرهنگ بیمه به عنوان یک اصل در برنامه ششم توسعه کشور مورد توجه و هدفگذاری شده است، افزود: در تحقق این سیاست کلی برنامه ششم، برنامه ریزی و کارآمدتر کردن واحد‌های سهام عدالت و دفاتر بیمه سهام در سراسر کشور در حال انجام است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ عسگر توکلی مدیرعامل شرکت خدمات بیمه ای سهام عدالت کشوردرهمایش روز صنعت بیمه وسالروز تاسیس شرکت بیمه دانا وروز بیمه گرکه با حضور مدیران وکاربران بیمه ای سهام عدالت درآمل برگزارشد با بیان اینکه توسعه فرهنگ بیمه به عنوان یک اصل در برنامه ششم توسعه کشور مورد توجه و هدفگذاری شده است، افزود: در تحقق این سیاست کلی برنامه ششم، برنامه ریزی و کارآمدتر کردن واحد‌های سهام عدالت و دفاتر بیمه سهام در سراسر کشور در حال انجام است.

توکلی گفت: رویکرد و حمایت از تولید ملی و مشارکت ریسکی در صنایع تولیدی و فعالان اقتصادی نیز با صنعت بیمه و حمایت در این بخش در راستای اصل ۴۴ قانون اساسی نیز از سال گذشته آغاز شده است.

وی افزود: مجموعه شرکت خدمات بیمه ای سهام عدالت در تلاش است تا خدمات بیمه ای خود درهمه زمینه ها به حدود 50 میلیون سهامدار سهام عدالت و دیگر اقشار جامعه ارائه دهد تا خدای ناکرده درحوادث قهری وطبیعی بار سنگین مالی از دوش دولت محترم برداشته شود.

وی ادامه داد: حتی شرکت خدمات بیمه ای سهام عدالت می تواند  با برنامه ریزی صحیح ودرست به عنوان بازوان خوب وتوانمند صنایع تولیدی در امر تولید واشتغال کارساز وگره گشا باشد.

توکلی گفت، : همه سهامداران می توانند با مراجعه به دفاتر شرکت خدمات بیمه ای سهام عدالت از تخفیف های ویژه ومشاوره بیمه ای در سطح استان وکل کشور بهره مند شوند.

وی خاطرنشان کرد :  55درصد سهام بیمه دانا متعلق به سهام عدالت که مردم به طور مستقیم وغیرمستقیم به عنوان سهامداراین شرکت بیمه که جزء شرکت های برتر کشوری می باشد، است وبا حضوردکتر "ابراهیم کاردگر" مدیرعامل توانمند و متخصص درامور بیمه که از مدیران کارآمد صنعت بیمه هست، رشد وشکوفایی بهتر وحتی در تقسیم سود بیشتر با همکاری مردم وسهامداران و مدیریت ارشد شرکت سهامی بیمه دانا باشیم.

توکلی یادآورشد که اگر هر سهامداری انواع خدمات بیمه ای خود را در دفاتر این شرکت بیمه خریداری کند، سود آن که چند مرحله هم توزیع شد به خود مشتریان تعلق می گیرد.

در همایش مدیران بیمه‌ای سهام عدالت کشور از ۲۵ نفر مدیران شهرستان‌ها که در عرضه خدمات بیمه‌ای به مشمولان سهام عدالت عملکرد قابل قبولی داشتند، تجلیل شد.

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0