هیچ وقت دنبال بهانه‌جویی نبوده‌ام/ زمان صحبت در مورد طارمی نیست!
19 آذر 1397 ، دیدگاه 0
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به دیدار تیمش برابر سپاهان گفت: افتخار می‌کنم که در این دربی بزرگ شرکت کردم. با این که به تساوی رسیدیم اما بازیکنانم روحیه یک تیم برنده را داشتند.

برانکو ایوانکوویچ پس از تساوی یک به یک عصر یکشنبه تیمش برابر سپاهان به خبرنگاران حاضر در سالن کنفرانس ورزشگاه نقش جهان اصفهان گفت: قبل از بازی آقای قلعه نویی را دیدم و به او گفتم افتخار می کنیم سرمربی پرسپولیس و سپاهان هستیم و بازی بزرگی که دربی هست را در چنین جویی شاهد هستیم.

سرمربی سرخپوشان تهرانی که تیمش در طول این دیدار مالیکت بیشتری نسبت به حریف داشت خاطرنشان کرد: هر دو تیم از این بازی برد می‌خواستند تا به موفقیت خود در جدول ادامه دهند.

سرمربی پرسپولیس ادامه داد: چنین بازی هایی دقیقا همان چیزی است که به خاطرش ورزش می کنیم و ما فوتبالی ها برایش زندگی می کنیم. بازی زیبایی را از هر دو تیم شاهد بودیم.

برانکو ایوانکوویچ درباره عملکرد هر دوتیم در این دیدار اظهار داشت: افتخار می‌کنم به بازیکنانم و از آنها تشکر می‌کنم که تلاش کردند و همین‌طور از هواداران‌مان که تشویق‌مان کردند.

وی با تمجید از عملکرد بازیکنانش گفت: آنها نشان دادند روحیه یک تیم برنده را دارند و شخصیت یک تیم را به رخ کشیدند. برای بردن آمده بودیم. آن هم مقابل سپاهان و در اصفهان که بازی بزرگی برای فوتبال ایران محسوب می شد.

برانکو ایوانکوویچ درباره صحبت های خود در خصوص داوری پیش از بازی با سپاهان گفت: متوجه منظورتان از این سوال نمی شوم. مگر من چه چیزی گفتم. در مورد داوری صحبت کردم و چیزی نگفتم.

وی در واکنش به اظهار نظر خبرنگاری که گفت شما قبلا نشست خبری را به سیرک تشبیه کرده بودید بار دیگر اظهار تعجب کرد و افزود: شاید جای دیگری خواندید. مطمئن هستید من گفته ام؟ من چنین چیزی نگفتم و این صحبت ها را من نکردم. آیا کسی از اهالی رسانه به یاد دارد من به آنها توهین کرده باشم؟ شاید این جمله که می گویید به اشتباه به نشست خبری نسبت داده شده است. اما به من مربوط نیست. من شاید نظرم را درباره آن جمله درباره یک بازی و کیفیت آن گفته ام.

برانکو ایوانکوویچ درباره عملکرد سپاهان در این دیدار تصریح کرد: این تیم بیشترین قهرمانی‌ها را داشته است. ما همیشه سه دربی بزرگ و مهم داریم. مقابل استقلال، تراکتور و سپاهان اصفهان.

برانکو در خصوص اینکه چرا وی قبل از بازی با سپاهان به داوری‌ها ایراد گرفت گفت: صحبت‌های من مربوط به ۴-۳ سال اخیر است و این صحبت کلی بود. شما تا حالا شنیده‌اید من دنبال بهانه باشم؟ بعد از باخت به کاشیما آمدم و گفتم که باختیم، آیا بهانه گرفتم؟

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس ادامه داد: بعد از این بازی هم به مصاف سایپا رفتیم و ۱۰ ساعت در راه رسیدن به ژاپن بودیم، آیا کسی بهانه آورد؟ آیا شما مصاحبه‌های من را می‌خوانید؟ به نظر من خوب نخوانده‌اید. شما کی دیدید ما به دنبال فرار به جلو یا بهانه باشیم. بازیکنان تیم من به دنبال نتیجه گرفتن هستند و ما می‌خواهیم فقط ببریم.

وی ادامه داد:  به نظرم فغانی داور بازی امروز نشان داد چرا جزو چهار داور برتر دنیاست و استحقاقش را در بازی امروز هم نشان داد.  بازی را می باختیم هم می گفتم داور بازی جز ۴ داور برتر دنیاست.

برانکو ایوانکوویچ درباره اینکه قلعه نویی عنوان کرده بود برانکو هم مثل بازیکنانش خسته است و نمی خواهد تیمش را به حاشیه ببرد افزود: شما بازی امروز را ببینید. متوجه می شوید سپاهان در نیمه دوم در نیمه زمین خودش بوده است. انها موقعیت خاصی در نیمه دوم نداشتند.نیمه دوم توپی از وسط زمین جلو نیامد و حریف دفاع می‌کرد، طبیعی است بازیکنانم خسته باشند چون آنها بیشترین بازی را نسبت به تیم‌های دیگر انجام داده‌اند. اما شما دیدید آنها در این بازی چقدر آمادگی بدنی داشتند.

برانکو در باره نتیجه بازی نیز اظهار نظر کرد و افزود: به نظرم تساوی عادلانه بود چون ما مقابل بهترین تیم ایران بازی کردیم. با حرف شما هم موافق هستم که در نیمه دوم یکی از بهترین بازی های پرسپولیس را شاهد بودیم.

سرمربی پرسپولیس در خصوص شایعه بازگشت مهدی طارمی به پرسپولیس افزود: او در لیگ ایران توانست دوبار اقای گل شود و عملکرد خوبی داشته باشند. اما مهم این است تنها من و پرسپولیس درباره این موضوع تصمیم نمی گیریم. او با قطری ها قرارداد دارد. این موضوع به آنها نیز مربوط می شود. پس فعلا زمان مناسبی نیست درباره اش صحبت کنیم.

برانکو درباره عملکرد شجاع خلیل زاده خاطرنشان کرد: او کیفیت خوب خودش را در پرسپولیس هم هم سال قبل و هم امسال نشان داده است. فکر می کنم سال قبل به سپاهان گل هم زد. او از ناحیه گردن و کمر مشکل دارد و من از او ممنون هستم که با مصدومیت برای ما به میدان می رود. حتی قرار بود ربیع خواه به جای خلیل زاده بازی کند چون مطمئن نبودم می تواند به بازی برسد یا نه.او با ۲۰۰ درصد توانش برای پرسپولیس و خانواده اش و ما بازی کرده است.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0