فعالیت های فرهنگی و هنری باید با توجه به نیاز مخاطبان باشد
15 آذر 1397 ، دیدگاه 0
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران گفت: فعالیت های فرهنگی و هنری باید با توجه به نیاز مخاطبان باشد و در این بخش تلاش بیشتری انجام شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا از بهشهر، محمد شالویی شامگاه سه شنبه در بازدید از عمارت اسحاقی در گرجی محله بهشهر با اشاره به توانمندی های مختلف در هنرمندان این روستا در بخش موسیقی افزود: هنرمندان نام آوری از این روستا به استان و کشور راه یافته و استاد اسحاقی گنجینه بی مثال هنر موسیقی در شرق مازندران و استان مازندران است.

وی با اشاره به پیگیری برای برگزاری جشنواره موسیقی گرجی در مازندران اظهار داشت: تلاش داریم تا این جشنواره با هدف حمایت از هنر و هنرمندان برگزار شود.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران با اشاره به اینکه همه ما باید به سمت و سوی شادی و نشاط اجتماعی از راه های صحیح و مناسب برویم؛ گفت: باید راههای صحیح نشاط آفرینی در جامعه افزایش یابد.

شالویی با تاکید بر وحدت بین فعالان فرهنگ و هنر افزود:  باید با افزایش تعامل و انسجام بین دستگاه های فرهنگی برای رفع نیاز این حوزه تلاش شود.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران همچنین با بازدید از مرکز توانبخشی معلولان شهید هاشمی نژاد بهشهر قول مساعد برای راه اندازی آموزشگاه موسیقی معلولان را داد.

 شالویی همچنین با کارکنان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهشهر دیدار کرد و با بازدید از آموزشگاه آزاد هنرهای نمایشی " آنا" در بهشهر از هنرمندان برگزیده در شانزدهمین جشنواره سراسری تئاتر مقاومت بسیج این آموزشگاه تجلیل و قدردانی کرد.

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0