خانواده و مدرسه بیشترین نقش را در فرهنگسازی دارند
13 آذر 1397 ، دیدگاه 0
فرمانده انتظامی مازندران با اشاره به نقش خانواده و مدرسه در حوزه فرهنگ عفاف و حجاب، گفت: خانواده و مدرسه بیشترین نقش را در حوزه فرهنگ سازی و آموزش دارند.

سردار سید محمود میرفیضی با اشاره به اینکه برابر مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی ۳۰۰ مصوبه با موضوع عفاف و حجاب به ۲۶ دستگاه ابلاغ شد، گفت: در این میان تنها ۲۰ مصوبه مربوط به نیروی انتظامی است.

فرمانده انتظامی استان مازندران با بیان اینکه در حوزه عفاف و حجاب پلیس باید در ایستگاه آخر باشد، افزود: به دلیل عدم اجرای وظایف قانونی دستگاه های مسئول، امروز نیروی انتظامی هم در ایستگاه اول و هم در ایستگاه آخر حضور دارد.

سردار میرفیضی، عنوان داشت: نیروی انتظامی براساس مطالبات مردم، متدینین، مراجع و علما با توجه به وظیفه خود در پاسداری از ارزش های انقلاب اسلامی وظیفه دارد با هرگونه ناهنجاری و اقداماتی که می تواند به جامعه آسیب بزند و ما را از مسیر ارزش های خود خارج کند، مقابله کرده و در برابر آن ایستادگی خواهیم کرد.

وی با بیان اینکه در حوزه فرهنگ سازی و آموزش خانواده و مدرسه  بیشترین نقش را دارند، افزود: خانواده به عنوان مهمترین نهاد اجتماعی جامعه باید مورد توجه قرار گیرد، چراکه دشمنان نظام با ترویج بی وبند و باری و استفاده از ابزار رسانه و شبکه های اجتماعی کانون خانواده ها را هدف قرار داده اند.

فرمانده انتظامی استان مازندران با اشاره به اینکه در کنار اقدامات سلبی پلیس، اقدامات ایجابی نیز وجود دارد، افزود: معتقدیم پیشگیری اجتماعی و فرهنگ سازی، آگاه سازی مخاطبان و استفاده از تمام ظرفیت ها نقش مهمی در کاهش امر و نهی در حوزه عفاف و حجاب دارد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0