زندگینامه شهدای ورزشکار مازندران مستندسازی می‌ شود
10 آذر 1397 ، دیدگاه 0
سید جواد حسینیان در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهارداشت: بسیج شجره طیبه‌ای است که باید در هر سنگری روحیه بسیجی را در خود تقویت کنیم و گرامی می‌داریم یاد و خاطر شهید صادق مزدستان که در عرصه ورزشی فوتبال پهلوانی، اخلاق مدار بودند و جام شهادت را نوشیدند که امسال به عنوان شهید شاخص استان معرفی شدند.

ساری خبرنگار پایگاه خبری کمال انلاین ؛  سید جواد حسینیان در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهارداشت: بسیج شجره طیبه‌ای است که باید در هر سنگری روحیه بسیجی را در خود تقویت کنیم و گرامی می‌داریم یاد و خاطر شهید صادق مزدستان که در عرصه ورزشی فوتبال پهلوانی، اخلاق مدار بودند و جام شهادت را نوشیدند که امسال به عنوان شهید شاخص استان معرفی شدند.

وی افزود: بیش از 300 برنامه در هفته بسیج درشهرستان ‌ها برگزار می‌شود که برای اجرای بهتر برنامه‌ها هم افزایی ادارات و هیئت‌های ورزشی استان با تعامل میان کانون‌های بسیج ورزشکاران را می‌طلبد پررنگ تر از گذشته اجرا شود.

حسینیان بیان کرد: مازندران در حوزه قهرمانی پیشتاز است مطالبه‌گری ورزشکاران نیز درون استان بیشتر است که باید اخلاق و روش پهلوانی را پررنگ کنیم که بیش از 50 یادواره شهدای ورزشی برگزار شد که این امر دغدغه حوزه ورزش را نشان می دهد.

وی تصریح کرد: در بحث پهلوان ‌پروری، 500 مربی ورزشی استان شناسایی شدند و در مرکز استان نیز 100 نفر پایلوت انتخاب شدند تا به عنوان سفیران اخلاق و پهلوان در حوزه ورزش فعالیت کنند.

مسئول بسیج ورزشکاران مازندران گفت: در حوزه مستندسازی شهدا، 15مستند از زندگی شهدا تهیه شد، حضور جهانی، المپیک و آسیایی جاکارتا به مشهد مقدس اعزام می‌شوند و یادواره شهدای ورزشکار با محوریت شهید مزدستان در حسینیه عاشقان ساری در جمع هزار نفری و  برنامه سبک زندگی اسلامی ورزشکار در تنکابن برگزار می ‌شود.

وی گفت: نهضت روشنگری ویژه مربیان ورزشکاران در نکا و سوادکوه پیش‌بینی شد و تجلیل از مربیان بسیجی باشگاه‌ها و همچنین اردوی محرومیت‌زدایی در کوی مهرگان نکا برگزار می ‌شود.

حسینیان ادامه داد: محفل انس باقرآن باشگاه محور که معنویت را در باشگاه سوق دهیم و تلاش کردیم ورزشکاران بی‌بضاعت شناسایی و کمک ‌های لازم ارائه شود.

وی افزود: برگزاری خیمه سلامت با همکاری کانون هیئت پزشکی ادارات ورزش و کانون‌های ورزشی در شهرستان‌های استان برگزار می‌شود. یادواره شهدای مسجد محور با حضور سردار کمیل در روستای قلعه سر نکا برگزار تا مساجد را تقویت کنیم.

به گزارش تسنیم؛ مسئول بسیج ورزشکاران مازندران با اشاره به نقش اصحاب رسانه در رفع مشکلات گفت: انتقادها همراه با ارائه راه حل باشد تا در ادامه مسیر دستگاه ورزش شاهد درخشش ورزشکاران در عرصه مختلف باشیم.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0