اجرای طرح مقابله با سرقت در شهرستان آمل
7 آذر 1397 ، دیدگاه 0
سرهنگ "نعمت الله آزادی" از اجرای طرح مقابله با سرقت و دستگیری 14 سارق حرفه ای با 17 فقره سرقت در این شهرستان خبر داد و گفت: در راستای کاهش وقوع سرقت ، طرح عملیاتی ارتقاء امنیت اجتماعی در سطح شهرستان آمل، به مرحله اجراء در آمد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ سرهنگ "نعمت الله آزادی" از اجرای طرح مقابله با سرقت و دستگیری 14 سارق حرفه ای با 17 فقره سرقت در این شهرستان خبر داد  و گفت: در راستای کاهش وقوع سرقت ، طرح عملیاتی ارتقاء امنیت اجتماعی در سطح شهرستان آمل، به مرحله اجراء در آمد.

فرمانده انتظامی شهرستان آمل، تصریح کرد: با هماهنگی قضائی و طی عملیاتی هماهنگ با مشارکت پلیس های تخصصی ، کلانتری ها و پاسگاه های این فرماندهی با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات گسترده پلیسی، 14متهم به سرقت شناسایی و در عملیاتی ضربتی دستگیر شدند.

سرهنگ آزادی، خاطر نشان کرد: متهمان در تحقیقات و بازجویی های به عمل آمده به 17 فقره انواع سرقت اعتراف و مقادیری امال مسروقه از آنان کشف شد .

وی از دستگیری معتادان متجاهر در این عملیات خبرداد و افزود : ضمن کشف مقادیری مواد مخدر از این افراد ، برای درمان به مراکز درمانی و درمانگاه ماده 16 معرفی شدند.

وی همچنین از انهدام باند تهیه و توزیع مواد مخدر درآمل خبرداد و گفت:در پی دریافت گزارش فعالیت یک باند ۳ نفره تهیه و توزیع مواد مخدر در شهرستان آمل، موضوع در دستور کار ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این فرماندهی قرار گرفت.

وی افزود: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی محل اختفاء و اعضای این باند که غیر بومی استان بوده اند را شناسائی کردند.

سرهنگ آزادی گفت: ماموران پس از هماهنگی‌های قضائی، طی یک عملیات غافلگیرانه اعضای باند را که شامل ۲ مرد و یک زن بوده اند دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان آمل افزود: در بازرسی دقیق از محل اختفاء متهمان ۳ کیلو و ۲۰۰ گرم مواد مخدر هروئین که به طرز ماهرانه‌ای جاساز شده بود کشف شد.

وی اعتیاد را منشا بسیاری از جرائم دانست و گفت: جرائم و آسیب‌های اجتماعی متاثر از اعتیاد از قبیل: سرقت، طلاق، افسردگی و سرخوردگی و  فروپاشی خانواده‌ها تنها بخشی از پیامد‌های این پدیده شوم است.

فرمانده انتظامی شهرستان آمل در خاتمه گفت: امنیت فرآیندی است که چندین دستگاه و مردم باید در تولید آن نقش آفرینی کنند و نقش شهروندان اهمیت به سزائی دارد لذا شهروندان هرگونه اطلاعات و اخباری در زمینه مسائل امنیتی و انتظامی را سريعاً از طريق تلفن 110 با پليس در ميان بگذارند.

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0