کلنگ ساخت زیرگذر هلومسر زده شد + عکس
3 آذر 1397 ، دیدگاه 0
باحضور نماینده مردم آمل در مجلس، مدیرکل راه و شهرسازی مازندران، فرماندار ویژه آمل و دیگر مسئولین، کلنگ ساخت زیرگذر هلومسر زده شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ، دکتر عبدالله بهادری مدیرکل راه و شهرسازی مازندران باقدردانی از پیگیری های مسئولین شهرستانی بابت ساخت این زیرگذر گفت: پروژه عملیات اجرایی زیرگذر هلومسر با دهانه 7 متر و بطول 33 متر با قراردادی که با پیمانکار منعقد شده چیزی درحدود یک میلیارد و 860 میلیون تومان هزینه خواهد داشت.

وی با اشاره به اینکه مدت اجرای پروژه یکسال می باشد افزود: امیدواریم با کمک نماینده مردم آمل در مجلس و مسئولین در تامین اعتبارات، شاهد بهره برداری زیرگذر پیش از موعد مقرر باشیم.

مدیرکل راه و شهرسازی مازندران اشاره کرد: این زیرگذر خروجی که از سمت آمل به جاده بصورت رفت و برگشت خواهد بود نقش موثری در ایمن سازی جاده و صرفه جویی در سوخت خواهد داشت.

 بهادری با اشاره به وجود روستاها و دو مجموعه اکسین و ورزشگاه کاله در مسیر زیرگذر عنوان داشت: با ایجاد راست گردها برای دسترسی به این روستاها و دو مجموعه مشکلی نخواهد داشت.

دکتر عزت اله یوسفیان ملا نماینده مردم آمل درمجلس با بیان اینکه جاده هراز به عنوان جاده بین المللی می باشد گفت: قطعا با افتتاح این زیرگذر، رفت وآمد روان خواهد شد و با تمهیداتی که درنظر گرفته شد دسترسی به مجموعه کاله، اکسین و روستاهای در مسیر آسان می شود.

وی ادامه داد: با وجود دوربرگردان در مسیر جاده هراز شاهد تصادفات عدیده که منجر به فوت می شد بودیم که امیدواریم با افتتاح این زیرگذر دیگر شاهد تصادفات نباشیم.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0