۸هزار و ۲۰۰ برنامه در هفته بسیج در مازندران برگزار خواهد شد
29 آبان 1397 ، دیدگاه 1
سرهنگ محمدرضایی جانشین فرمانده سپاه کربلا مازندران :در هفته بسیج بالغ بر ۸ هزار و ۲۰۰ برنامه از شرق تا غرب در شهر ها و روستاهای استان مازندران اجرا خواهد شد.

ساری – خبرنگار پایگاه خبری کمال انلاین ؛ سرهنگ حسین محمدرضایی در نشستی با اصحاب رسانه گفت:امروز مردم نسبت به اطلاعاتی که از رسانه ها میگیرند دلخوش نیستند و گمان می کنند که واقعیت های جامعه عنوان نمی شود.

وی در ادامه افزود ما مسئولیت داریم تا واقعیت های جامعه را در اختیار مردم قرار دهیم و اطلاعاتی که حق مردم است تا از آن آگاه شوند را در اختیارشان قرار دهیم.

وی با اشاره به ناامیدی مردم و شیطنت های دشمنان گفت:اگر امید جامعه ای از بین برود جامعه با مشکلات عدیده ای روبرو خواهد شد.

وی آغاز هفته بسیج را از ۲۹ آبان ۹۷ تا ۵ آذر ۹۷ و شعار هفته بسیج را مظهر ایستادگی،پیشرفت،وحدت و خدمت اعلام کرد.

این مسئول هدف اصلی بسیج را تصویری امید بخش و توام با آرامشی که باید به مردم ابلاغ شود دانست و خاطر نشان کرد:مردم متوجه فعالیت های بسیج در هر زمان و مکانی هستند.

سرهنگ محمدرضایی یادآور شد:اگر تا کنون بسیج برای انقلاب و جامعه موثر بوده پس باز هم خواهد بود.

وی با بیان اینکه انکار بسیج یعنی انکار یکی از ضرورت های انقلاب اسلامی گفت:بسیج الگویی کارآمد و مهم ترین مولفه برای انقلاب اسلامی می باشد.

این مسئول طرفیت بسیج را بسیار گسترده و متعلق به نظام و مردم دانست و افزود:همه باید در جهت رشد آن تلاش و همراهی داشته باشیم.

وی تعداد برنامه های هفته بسیج را ۸ هزار و ۲۰۰ مورد در شهرستان ها و روستاهای استان مازندران عنوان کرد.

جانشین فرماندهی سپاه کربلا با اشاره به پیشتازی بسیج در حوزه های مختلف گفت: تفکر و فرهنگ بسیجی از جغرافیای ایران اسلامی عبور کرده است و حزب الله لبنان و انصارالله یمن محصول فرهنگ و تفکر بسیجی است.

وی از جمله برنامه های هفته بسیج را اینگونه برشمرد؛۱۴۶ مورد یادواره شهدا در شهرستان ها،۵۶۷ مورد مسابقات ورزشی،۳۴ باب افتتاح پایگاه مقاومت،۶ باب افتتاح سالن های ورزشی در نکا،بهشهر،بابل و نوشهر،۵۰ مورد افتتاح طرح های اقتصاد مقاومتی در ۶ شهرستان،۱۸ موردبرگزاری همایش علمی در ۸ شهرستان،و ۵۵ مورد نمایشگاه اقتصاد مقاومتی

 

وی در ادامه افزود:۷۰۰ سبد کالا و ۵۰۰ فقره جهیزیه برای نیازمندان که توزیع آن از ابتدای هفته بسیج تا پایان دهه فجر انجام خواهد شد.

سرهنگ محمدرضایی در پایان گفت:۷۴۶ باب خانه برای محرومین استان مازندران در نظر گرفته شده که تا پایان سال احداث و تحویل داده خواهد شد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   1

  1. ابوطه

    ابوطه

    با سلام، لطفا اخبار حوزه نخبگان بسیجی و مجموعه بسیج بیشتر انعکاس یابد.