افتتاح 9 خانه محروم درهفته بسیج درآمل /برگزاری رزمایش بزرگ بسیجیان
29 آبان 1397 ، دیدگاه 0
فرمانده سپاه ناحیه شهرستان آمل : کار ساخت 20 خانه محروم دیگر در آمل شروع شده است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ سرهنگ بهروز عیسی‌زاده فرمانده سپاه ناحیه شهرستان آمل با اشاره به نزدیکی هفته بسیج و فرمایشات رهبر معظم انقلاب درباره بسیجیان گفت: بسیج در سازندگی، مددرسانی و ارائه خدمات و تحقیقات دقیق و فداکاری پیشرو است.

وی با اشاره به اینکه بسیج مظهر وحدتی مقدس میان افراد ملت است، اظهار کرد: شعار محوری هفته بسیج «بسیج مظهر ایستادگی، پیشرفت، وحدت و خدمت» است.

فرمانده سپاه شهرستان آمل با بیان اینکه هم‌زمان با آغاز هفته وحدت، هفته بسیج نیز شروع می‌شود، افزود: هدف از هفته بسیج در سال 97 بازنمایی تصویری امیدبخش، وحدت آفرین و خدمت رسان از بسیج با تبیین دستاوردها و پیشرفت‌های 40 ساله انقلاب و ارائه کارنامه بسیج است.

وی با اشاره به عملکرد 40 ساله بسیج در جمهوری اسلامی برای مردم و ارائه آن به مردم در این هفته، تاکیدکرد: برنامه‌های روشنگری، نشست سیاسی، برگزاری نمایشگاه‌های فرهنگی هنری، افتتاح پایگاه از برنامه‌های هفته بسیج است.

سرهنگ عیسی‌زاده از بهره‌برداری از 9 خانه محروم در هفته بسیج اشاره کرد و گفت: کار ساخت 20 خانه محروم دیگر در آمل شروع شده است.

وی با بیان اینکه قرار است 45 خانه محروم توسط سپاه آمل تا پایان سال برای افراد تحت پوشش کمیته امداد امام آمل ساخته شود، یادآور شد: اردوهای زیارتی، ویزیت رایگان، گشت‌های محله محور از دیگر برنامه‌ها است.

فرمانده سپاه آمل با اشاره به اینکه اردوهای جهادی و کارگاه‌های سبک زندگی ایرانی، اسلامی از دیگر برنامه‌های هفته بسیج است، تصریح کرد: ساخت 2 گلزار شهدا که با همکاری بنیاد شهید شروع شد در هفته بسیج افتتاح می‌شود.

عیسی زاده با بیان اینکه در پنج آذر ماه فراخوان بسیج شهرستان آمل برگزار می‌شود، خاطرنشان کرد: رزمایش بزرگ بسیجیان شهرستان آمل در هفته بسیج برگزار می‌شود.

وی در پایان با اشاره به حضور 400 پایگاه بسیج در آمل عنوان کرد: در 16 آذر ماه و روز دانشجو همایش‌های روشنگری، سخرانی، تریبون و کرسی آزاد اندیشی در همه مراکز به ویژه در دانشگاه‌ها که پایگاه بسیج فعال است، برگزار می‌شود

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0