پروژه زیرگذر هلومسر بزودی کلنگ زنی می شود
29 آبان 1397 ، دیدگاه 0
فرماندار ویژه آمل : برخی طرح های مهم ملی از جمله مراحل پایانی تعریض و چهار خطه شدن جاده هراز، سد مخزنی هراز و نیز فاضلاب شهر آمل بودجه های جداگانه ای از سوی دولت دارند که کمک زیادی به شتاب بخشیدن این پروژه ها شده است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ، سیدجعفر رسولی، فرماندار ویژه آمل در جلسه کمیته برنامه ریزی با بیان اینکه 45 دستگاه در آمل از اعتبار عمرانی استفاده می کنند، گفت: 512 پروژه برای 45 دستگاه در آمل تعریف شد.

وی با اشاره به اینکه تملک استانی برای پروژه های تعیین شده 10 میلیارد و 849 میلیون تومان است، اظهار داشت: سهم آمل در سه درصد نفت 3 میلیارد و 20 میلیون تومان است.

ویبا بیان اینکه قانون استفاده متوازن در آمل حدود 37 میلیاردتومان است، خاطرنشان کرد: ادارات برای جذب اعتبارات خود پیگیر باشند تا سریع تر جذب شود.

معاون استاندار مازندران با اشاره به اینکه مجموع اعتبارات استانی درسال 97 برای آمل 51 میلیارد و 255 میلیون تومان است، ادامه داد: 15 میلیارد تومان مجموع اعتبارات ملی برای پروژه های آمل است.

رسولی با بیان اینکه 25 چاه آب آشامیدنی در آمل در حال حفاری است، گفت: تنها 2 چاه در آمل دارای دیزل جنراتور است که باید در این خصوص اقدامات جدی انجام شود.

فرماندار ویژه آمل  با اشاره به اینکه ادارات برنامه ریزی دقیقی برای تخصیص بودجه و پیگیری بودجه درنظرگرفته شده داشته باشند، گفت: پروژه زیرگذر هلومسر در هفته جاری کلنگ زنی خواهدشد.

وی با بیان اینکه دولت با ارائه قیر در بورس با قیمت مناسب موجب شد تا پیمانکاران برای پروژه ها حاضر شوند، گفت: 18 پروژه راه و شهرسازی آمل در مناقصه است که 6 پیمانکار تا به امروز با ورود مجدد پیمانکاران انتخاب شدند.

رسولی در همین حال از مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان امل خواست که با پیگیری در سطح مدیران کل دستگاه متبوع در استان، در جهت اختصاص منابع بیشتر مالی برای تسریع در تکمیل برخی پروژه هایی که زمان اجرای آنها طولانی شده، رایزنی کنند.
وی یادآور شد: برخی طرح های مهم ملی از جمله مراحل پایانی تعریض و چهار خطه شدن جاده هراز، سد مخزنی هراز و نیز فاضلاب شهر آمل بودجه های جداگانه ای از سوی دولت دارند که کمک زیادی به شتاب بخشیدن این پروژه ها شده است.


فرماندار آمل با بیان اینکه مشکلات و تنگناهای مالی باعث نشده تا طرح های عمرانی در شهرستان آمل دچار رکود و متوقف شود، گفت: با این حال در سفر وزرا و مدیران ارشد کشوری و استانی، برای برخی طرح های زیربنایی وخدماتی شهرستان تامین اعتبار شده و روند اجرای آن به خوبی درحال انجام است.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0