کسب رتبه برتر آموزش و پرورش آمل در اعزام راهیان نور دانش آموزی مازندران
28 آبان 1397 ، دیدگاه 0
مراسم افتتاحیه اردوهای راهیان نور دانش‌آموزی با حضور رییس سازمان بسیج دانش‌‌آموزی، فرمانده سپاه کربلای مازندران، فرمانده نیروی انتظامی مازندران، مدیر و معاونین اداره کل آموزش و پرورش مازندران و دیگر مهمانان در اردوگاه دانش‌آموزی بادله برگزار شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال انلاین ؛ مراسم افتتاحیه اردوهای راهیان نور دانش‌آموزی با حضور رییس سازمان بسیج دانش‌‌آموزی، فرمانده سپاه کربلای مازندران، فرمانده نیروی انتظامی مازندران، مدیر و معاونین اداره کل آموزش و پرورش مازندران و دیگر مهمانان در اردوگاه دانش‌آموزی بادله برگزار شد.

در این مراسم به پاس تلاش و زحمات بی دریغ مدیر آموزش و پرورش آمل، معاون امور تربیتی و پرورشی آموزش و پرورش آمل، روسای بسیج دانش آموزان پسران و دختران سپاه ناحیه آمل در اعزام راهیان نور دانش آموزی توانستند در بین 32 منطقه آموزش و پرورش مازندران رتبه برتر استانی را کسب کنند که مورد تقدیر قرار گرفتند.

در حاشیه این مراسم دکتر عباس مرزبند مدیر آموزش و پرورش آمل باقدردانی از تمام عزیزانی که توانستند با پشتکار در اعزام راهیان نور دانش آموزی همت داشتنه باشند گفت: حدود 60 هزار دانش ‌آموز در مدارس این شهرستان مشغول به تحصیل هستند و برگزاری اردوی راهیان نور در این شهرستان از لحاظ کمی و کیفی در سطح شهرهای مازندران شاخص است.

وی با اشاره به اینکه آمل برای برگزاری هر چه بهتر اردوی راهیان نور طی سال تحصیلی گذشته توانست رتبه برتر استان را از آن خود کند، اظهارکرد: عوامل زیادی در این اقدام مهم اردویی، زیارتی، فرهنگی و دینی نقش دارند که باید از آنها صمیمانه قدردانی کرد.

مرزبند بیان کرد: برای استقلال، آزادی، امنیت، اقتدار و عظمت امروز ایران اسلامی خون ‌های زیادی ریخته شد و نوجوانان، جوانان و آحاد مختلف مردم شربت شهادت نوشیدند.

وی با اعلام اینکه در سال تحصیلی گذشته بیش از 640 دانش‌آموز این شهرستان در قالب کاروان راهیان نور از مناطق جنگی بازدید نزدیک داشتند، گفت: این کاروان در قالب 7 کاروان دانش آموزی پسر و 7 کاروان دانش آموزی دختر به مناطق عملیاتی جنوب و غرب کشور اعزام شدند.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0