رسالت اصلی دانشگاه فنی وحرفه ای تربیت نیروی انسانی ماهر وخلاق می باشد
27 آبان 1397 ، دیدگاه 0
رئیس دانشکده فنی وحرفه ای دخترانه توحید آمل : قطعا برقراری این تعاملات باعث پیشرفت شهر امام زاده عبدالله خواهدشد .

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ دکتر مریم عابدی رئیس دانشکده فنی وحرفه ای دخترانه توحید آمل دردیدار با شهردار امامزاده عبدالله با اشاره به اینکه رسالت و سیاست اصلی دانشگاه در راستای توسعه و تولید علم و فرهنگ و آمیخته شدن آن با مهارت و تجربه می باشد گفت : روئوس برنامه‌های بلند مدت این دانشگاه نشان می‌دهد، که باید به عنوان دانشگاهی پویا، اشتغال‌زا وکارآفرین وارد عمل شویم .

وی افزود : پیوند واقعی بین علم و عمل و تبدیل آن به ثروت را در دستور کار خود قرار دهد و تلاش می کنیم تا از طریق تربیت تکنسین‌های ماهر، کارآفرین و نیز تعامل سازنده با مراکز صنعتی، بخش‌های دولتی و غیردولتی، زمینه‌های لازم برای کسب مهارت‌، ایجاد اشتغال وکارآفرینی برای جوانان میهن اسلامی فراهم آوریم.

وی با قدردانی از توجهات ویژه شهردار امام زاده عبدالله دربرقراری تعامل با این دانشکده ادامه داد : قطعا برقراری این تعاملات باعث پیشرفت شهر امام زاده عبدالله خواهدشد .

 دکترجواد صلواتی شهردار امام زاده عبدالله با تشکر از نگاه بلند ریاست دانشکده فنی وحرفه ای دخترانه توحید آمل نسبت به مسائل وپیشرفت شهر امام زاده عبدالله گفت : همکاری دو جانبه ، توسعه و تبادل دانش فنی و تخصصی بین دانشگاه و شهرداری می تواند در برنامه ریزی آینده شهری مثمرثمر باشد .

وی ادامه داد : نگاه شورای اسلامی وشهرداری استفاده از تمام ظرفیت ها درتمام بخش ها برای پیشبرد امورات شهری می باشد.

 در پایان این دیدار از فضای گلخانه ای امام زاده عبدالله بازدید بعمل آمد

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0