آزاد شدن 1500 مشترک از حریم خط فشار متوسط بلوار منفرد نیاکی آمل
26 آبان 1397 ، دیدگاه 0
مدیر امور برق آمل اشاره کرد : اجرای این پروژه بزرگ از سال ۹۵ آغاز شده و فاز اول آن در همان سال اجرایی و به اتمام رسید.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال انلاین ؛ محمد رضا فیاض مدیر امور برق آمل گفت : امور برق آمل سعی بر کاهش خاموشی ها و اصلاح و بهینه سازی  شبکه های فرسوده در نقاط مختلف شهرستان را در برنامه ریزی های خود دارد .

وی افزود : بر اساس برنامه زمانبندی شده در منطقه بلوار منفرد امیر ۱۶ و ۱۸ و بلوار آزادگان ، آزادگان ۱۶ اقدام به جابجایی خطوط فشار متوسط از روی خانه ها و زمینهای مشترکین محترم نمودیم .

  مدیر امور برق آمل  اشاره کرد : اجرای این پروژه بزرگ از سال ۹۵ آغاز شده و فاز اول  آن در همان سال اجرایی و به اتمام رسید.

مهندس فیاض با اشاره به شرایط اقتصادی کشور و از طرفی نوسان قیمتهای تجهیزات برقی باعث ایجاد وقفه در ادامه این پروژه ادامه داد :  در این راستا با مکاتبات متعددی که با مدیر عامل شرکت توزیع برق مازندران و حمایتهای همه جانبه که از سوی نماینده مردم آمل درمجلس دکتر یوسفیان انجام دادیم  مقرر گردید این پروژه تا قبل از زمستان ۹۷ اجرا گردد.

وی گفت : با اعمال خاموشی طولانی مدت سه ساعته در روز جمعه مورخه ۹۷/۸/۲۵ و حضور شش اکیپ اجرایی در نقاط مذکور، اقدام به رفع حریم و جابجایی خطوط نمودیم که الحمدالله در ساعت ۱۲ به پایان رسید.

وی تاکید کرد : با انجام این پروژه متقاضیانی که سالها از نعمت برق بدلیل وجود خط فشار متوسط از بالای خانه ها بود ، محروم بودند برداشته شد و تعداد ۱۵۰۰ مشترک از حریم خط فشار متوسط آزاد شدند.

  مدیر امور برق آمل   خاطرنشان کرد : رسالت شرکت توزیع برق مازندران و امور برق آمل خدمات مطلوب و در خور شأن شهروندان و مشترکین هست اگر در این بین کم و کاستی و یا خاموشی های ناخواسته اعمال میشود ،عذر خواهی نموده و  با صبر و شکیبایی شما شهروندان، میتوانیم خدمات بهتر و مطلوبتری را ارائه کنیم.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0