بازدید معاون سیاسی فرمانداری ویژه آمل از دانشکده فنی وحرفه ای دخترانه توحيد آمل
24 آبان 1397 ، دیدگاه 0
قدرت ا... نائيج نژاد معاون سياسي و اجتماعي فرمانداري ويژه شهرستان آمل دربازدید دانشکده فنی وحرفه ای دخترانه توحيد آمل گفت : هرچند آموزش و پرورش، فعالیت های را برای تشویق دانش آموزان به تحصیل در رشته های فنی انجام داده اما تغییر اساسی در این زمینه همچنان نیازمند فرهنگ سازی در جامعه است.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال انلاین ؛ قدرت ا... نائيج نژاد معاون سياسي و اجتماعي فرمانداري ويژه شهرستان آمل دربازدید دانشکده فنی وحرفه ای دخترانه توحيد آمل گفت : هرچند آموزش و پرورش، فعالیت های را برای تشویق دانش آموزان به تحصیل در رشته های فنی انجام داده اما تغییر اساسی در این زمینه همچنان نیازمند فرهنگ سازی در جامعه است.
 
وی با تاکید بر لزوم تغییر مباحث دانشگاهی از تئوریک به مهارتی اضافه کرد: ایجاد اشتغال و بهره وری بیشتر از افکار نخبگان عملی از مزایای دانشگاه های فنی و حرفه ای است.
دکتر مریم عابدی رئیس دانشکده فنی وحرفه ای دخترانه توحيد آمل با بیان اینکه این دانشکده به برکت انقلاب اسلامی بانوان ایرانی توانستند درتمام عرصه ها حضوری فعال داشته باشند افزود: این دانشکده دارای دو شعبه در آمل و امام زاده عبدالله می باشد که دارای ۱۳۳۰ دانشجو دختر بومی و غیر بومی می باشد.
 وی ادامه داد : دراین دانشکده هشت رشته  در مقطع کاردانی؛ گرافیک، حسابداری، معماری، گیاهان دارویی، نقاشی، مربی کودک ،طراحی دوخت و طراحی پوشاک و ۵ رشته در مقطع کارشناسی شامل معماری،حسابداری ، گیاهان دارویی ، طراحی دوخت و طراحی پوشاک دارای می باشد که دانشجویان دختر مشغول به تحصیل می باشند . 
عابدی  در پایان یادآورشد: امیدواریم بتوانیم با گسترش فعالیت های این دانشکده در آینده نزدیک شاهد رشد وشکوفایی دانشجویان در کشور باشیم.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0