عملیات عمرانی فاز پایانی بزرگترین شب بازار مازندران در آمل آغاز شد
23 آبان 1397 ، دیدگاه 0
سرپرست سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری آمل از آغاز عملیات فاز سوم و پایانی بزرگترین شب بازار مازندران در آمل خبر داد .

به گزارش روابط عمومی سازمان مشاغل ، حسن مهدوی فر گفت؛ با توجه به حضور گسترده و پررنگ دستفروشان در سطح شهر و ایجاد سیمای بد برای شهر و سد معبر و اخلال در عبور و مرور در پیاده روها و حتی خودروها در خیابان ها ، سازمان اقدام به ساماندهی آنها در محل از قبل تعیین شده نموده است.

مهدوی فر با اشاره به اینکه سازمان در اولین و مهم ترین اقدام در یک سال گذشته ساماندهی دستفروشان میدان شمع بوده است اضافه کرد:  شب بازار پل سوم با هدف ایجاد مکانی امن و ایجاد امنیت شغلی برای دستفروشان عزیز ایجاد شد .

سرپرست سازمان ساماندهی مشاغل شهری عنوان کرد :با مطالعه و پیگیری های صورت گرفته و مساعدت شورای محترم اسلامی شهر و شهردار محترم زمینی بالغ بر 11000 متر مربع جنب پل سوم در اختیار سازمان قرار داده شده است که با برنامه ریزی و طرح واحد فنی سازمان تعداد بیش از 250 غرفه در آنجا در نظر گرفته شده است.

مهدوی فر در ادامه افزود: این زمین حدود 4000 متر مربع آن به غرفه های بازار و مابقی آن به پارکینگ بازار جهت رفاه حال مشتریان و به صورت رایگان اختصاص داده شده است، که از حدود یک ماه قبل عملیات آماده سازی آن به صورت فشرده شروع و در مرحله پایانی کار قرار داریم که ان شاالله با ساماندهی دستفروشان سطح شهر در این بازار در آینده نزدیک به مرحله بهره برداری خواهد رسید.

همچنین وی ادامه داد: فاز سوم شب بازار پل سوم در قالب پوشاک ، کیف و کفش در کنار فاز اول و دوم فعالیت خواهد کرد که به جرات می توان از آن بعنوان بزرگ ترین شب بازار استان مازندران نام برد.  و این مجموعه بازار در فازهای بعدی و در دیگر صنف ها نیز گسترش خواهد یافت تا شهروندان عزیز در یک نقطه مایحتاج خود را فراهم نمایند.

 

مهدوی فر در پایان از اعضا محترم شورای اسلامی شهر ، شهردار محترم ، کلیه مدیران شهرداری و بویژه از پرسنل زحمتکش واحد عمرانی ، سازمان پسماند ، واحد حفاری و امانی و سازمان سیما و منظر شهری قدردانی کرد.

 

 

 

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0