برخی افراد در آمل تحت عنوان خبرنگار کاسب کارند
22 آبان 1397 ، دیدگاه 0
امیر امیرنیا، رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آمل در نشست خبری با اصحاب رسانه با بیان اینکه برخی افراد در آمل تحت عنوان خبرنگار کاسب کارند، گفت: اکثر خبرنگاران در آمل دلسوز هستند و بر این مهم شکی نیست.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ امیر امیرنیا، رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آمل در نشست خبری با اصحاب رسانه با بیان اینکه برخی افراد در آمل تحت عنوان خبرنگار کاسب کارند، گفت: اکثر خبرنگاران در آمل دلسوز هستند و بر این مهم شکی نیست.

وی با اشاره به اینکه برخی افراد به کار خبری علاقمند، برخی در حال کسب تجربه و برخی دیگر حرفه ای هستند، اظهارداشت: این ها با هم فرق دارند و این تمایز به نفع کسانی است که دوست دارند خبرنگار حرفه ای باشند و حرفه ای عمل کنند.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آمل با بیان اینکه خبرنگاران حرفه ای می توانند موجبات پیشرفت امورات مرتبط با خبرنگاران باشند، تاکیدکرد: ترکش های اتفاقات اخیر به بنده به عنوان رییس ارشاد رسیده و خورده اما هدفی جز پاک و منزه نگه داشتن کار خبری در آمل ندارم.

امیرنیا با اشاره به اینکه قلم و اندیشه خبرنگار مقدس است، عنوان کرد: اهالی واقعی رسانه باید انتقاد درست و صحیح کنند که با انتقاد آنها این مسیر درست تر پیش می رود.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0