داروخانه 13 آبان در آمل راه اندازی شود
15 آبان 1397 ، دیدگاه 1
مسعود نیکپور مدیرعامل مجمع خیرین شهرستان آمل در همایش مجمع خیرین سلامت شهرستان آمل گفت: مجمع خیرین شهرستان آمل در سال 1385 در راستای خدمات رسانی و رفع نیاز به نیازمندان راه اندازی شده است.

به گزارش خبرنگار پایگاه  خبری کمال آنلاین ؛ مسعود نیکپور مدیرعامل مجمع خیرین شهرستان آمل در همایش مجمع خیرین سلامت شهرستان آمل گفت: مجمع خیرین شهرستان آمل در سال 1385 در راستای خدمات رسانی و رفع نیاز به نیازمندان راه اندازی شده است.

وی با اشاره به اقدامات صورت گرفته در آمل توسط مجمع خیرین شهرستان آمل افزود: این خدمات علاوه برطرف نمودن مشکلات نیازمندان توانسته در بخش سلامت حضور چشمگیری را داشته باشد.

نیکپور با قدرشناسی از حضور همه عزیزان در این مجمع و با اشاره به اینکه 12 سال از عمر تشکیل مجمع خیرین شهرستان آمل می گذرد گفت: خوشبختانه با همت و تلاش اعضای مجمع و با فرهنگ سازی خوبی که انجام شد توانستیم اعتماد مردم را در امر سلامت جلب کنیم.

 وی با اشاره به تشکیل کمیته های مختلف در مجمع ادامه داد: خوشبختانه در تمام کمیته ها افراد خوش نامی هستند که توانستند از اعتبارات خوبی برای جلب مشارکت های مردمی استفاده کنند.

مدیرعامل مجمع خیرین شهرستان آمل تاکید کرد: 70 درصد درآمد سالانه مجمع خیرین آمل در راه بهداشت و درمان هزینه می شود.

 نیکپور از افتتاح مرکز شیمی درمانی شهرستان آمل با حضور وزیر بهداشت ودرمان خبرداد و یادآورشد: در این مراسم وزیر بهداست قول دادند تا در راه اندازی پرتو درمانی نهایت همکاری را داشته باشند.

 وی یادآورشد: نکند خدایی ناکرده با تشکیل مجمع خیرین سلامت، ترمزی بر فعالیت خیرین باشد و خیرین شهرستان آمل در گمنامی کار خیر می کنند و اجرای این مجمع باید با کار کارشناسی باشد که در آینده دچار مشکل نشویم.

 نیکپور با اشاره به وجود کلینیک درمانی سرطان آرین و مرکز شیمی درمانی که راه اندازی داروخانه 13 آبان از نیازهای ضروری می باشد گفت: متاسفانه مسئولین دانشگاه علوم پزشکی مازندران تنها نگاهشان به ساری است که مردم غرب مازندران از وجود چنین داروخانه ای رنج می برند ولی در شهر ساری دو داروخانه 13 آبان وجود دارد.

 مدیرعامل مجمع خیرین شهرستان آمل اضافه کرد: چرا باید مردم شهرهای مازندران برای گرفتن داروهای تخصصی از دورترین نقاط مازندران به ساری بیایند و ساعت ها درصف باشند.

 نیکپور یادآورشد: در حضور وزیر بهداشت اعلام کردیم که هزینه ساخت داروخانه 13 آبان را در شهرستان تقبل می کنیم تا بتوانیم علاوه بر دادن سرویس به بیماران آملی به بیماران غرب مازندران هم خدمات دهیم.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   1

  1. محمد

    محمد

    دقیقا سال ۹۳ بود که بنده از طرف معاونت وقت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی مازندران مامور شدم تا پیگیر تاسیس داروخانه ۱۳ابان بشوم،متاسفانه با حظور منفعت گرایانه بعضی دوستان در تشکیلات وقت همیم مجمع اون مساله به جایی نرسید،دقت بفرمایید که شخص معاونت غذا و دارو قصد داشتن این مجوز به امل داده بشه....شما فقط حساب کنید تو این ۴سال چه تعداد بیماران خاص مجبور شدن جهت دریافت داروهاشون هر ماه به ساری برن.کمال نیوز احتمالا منتشر میکنی؟!