بازدید تور لیدرهای گردشگری و طبیعت گرد کشور از پروژه های گروه اکسین در مازندران
12 آبان 1397 ، دیدگاه 0
مزرعه کودک اکسین آمل در فهرست تقویم گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور قرار گرفت

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ دکتر سارا احمدی مدیریت مزرعه کودک اکسین در جریان بازدید 60 نفر از تور لیدرهای گردشگری کشور که از مجموعه های اکسین در شهرهای مازندران داشتند با اشاره به اینکه تمام تلاش دکتر طاهری پور مدیریت هلدینگ اکسین این است که همه شهروندان و گردشگران بتوانند از این مجموعه ها خوب استفاده کنند گفت: شهرستان آمل به عنوان دروازه ورودی استان مازندران قرار دارد که سالانه میلیون ها مسافر و گردشگر برای استفاده از دریا و مواهب جنگل و طبیعت از این شهر عبور می کنند.

 وی ادامه داد: با چنین ظرفیتی که در این شهرستان وجود دارد می طلبید چنین مجموعه بزرگی در ورودی آمل احداث شود.

 مدیریت مزرعه کودک اکسین با اشاره به اینکه مزرعه کودک اکسین آمل در فهرست تقویم گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور قرار گرفت اشاره کرد: طبیعت بسیار زیبای شهرستان آمل در کشور منحصر بفرد می باشد که متاسفانه هنوز بسیاری از مناطق گردشگری این شهرستان خوب معرفی نشده است.

 دکتر احمدی عنوان داشت: تمام تلاشمان این است بتوانیم شهرستان آمل را بعنوان قطب گردشگری در کشور و دنیا معرفی کنیم که نیازمند حمایت همه مسئولین و تور لیدرهای گردشگری است.

 وی با اشاره به اینکه آمل در حقیقت یک بهشت گمشده است گفت: مجموعه اکسین لند که به همت دکتر طاهری پور ساخته شده است دارای مجموعه هایی از قبیل مجموعه تجاری، تفریحی و خدماتی اکسین شمال، مزرعه کودک اکسین، هتل بزرگ اکسین، تالار مجلل اکسین و پروژه هایی از قبیل فاز دوم طرح توسعه، مجتمع تجاری تفریحی اکسین (سرزمین عجایب) و فاز سوم  طرح توسعه مجتمع تجاری، فرهنگی اکسین (مجتمع سینمایی) در دست ساخت می باشد.

 وی با اشاره به ساخت دو هتل در آمل و دریاسر اظهارداشت: هتل مجلل اکسین در شهر آمل دارای 23 اتاق با زیربنای 4 هزارمتر مربع و هتل اکسین دریاسر دارای 24 واحد اقامتی (سوئیت) در 4 طبقه در زمینی بمساحت 1383 مترمربع می باشد.

 مدیریت مزرعه کودک اکسین تاکید کرد: علاوه بر ساخت این دو هتل، پروژه هایی از قبیل مجتمع تجاری و تفریحی اکسین دریاسر در زمینی بمساحت 4250 متر مربع، مجموعه تجاری، تفریحی اکسین ایزدشهر در زمینی بمساحت 3600 متر مربع  و مجموعه تجاری، تفریحی اکسین محمودآباد با زیربنای 9400 متر مربع مورده بهره برداری قرار گرفت.

در این بازدید که باحضور 60 نفر از تور لیدرهای گردشگری و طبیعت گرد برگزار شد، آمادگی خود را جهت هدایت گردشگران و طبیعت گردان به شهرستان آمل و مجموعه اکسین اعلام نمودند.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0