برگزاری مانور پدافند غیرعامل در مهدکودک چکاوک آمل+ عکس
12 آبان 1397 ، دیدگاه 0
همزمان با هفته پدافند غیرعامل، مانور پدافند غیرعامل باحضور و همراهی اداره بهزیستی شهرستان آمل، جمعیت هلال احمر شهرستان آمل، سازمان مدیریت پسماند شهرداری آمل، ستاد مدیریت بحران شهرداری آمل، اورژانس 115 آمل و سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری آمل برگزار گردید.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ همزمان با هفته پدافند غیرعامل، مانور پدافند غیرعامل باحضور و همراهی اداره بهزیستی شهرستان آمل، جمعیت هلال احمر شهرستان آمل، سازمان مدیریت پسماند شهرداری آمل، ستاد مدیریت بحران شهرداری آمل، اورژانس 115 آمل و سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری آمل برگزار گردید.

در این مانور که کارشناسان ادارات عضو ستاد مدیریت بحران شهرستان آمل حضور داشتند، اصول ایمنی لازم در برابر حوادث و بلایای طبیعی و مسائل در حوزه پدافند غیرعامل به کودکان آموزش داده شد.

نواختن زنگ زلزله و پناه گرفتن در کلاس درس همراه با انتقال مصدومان فرضی و آموزش خاموش کردن آتش از جمله دیگر برنامه های مانور هفته پدافند غیرعامل بوده است.

رویا شیرازی مدیریت مهدکودک چکاوک آمل با قدردانی از حضور ادارات عضو ستاد مدیریت بحران در مانور هفته پدافند غیرعامل این مهدکودک گفت: بسيار مناسب است كودكان را از همين سنين با رعايت نكات ايمني در مواجه شدن با حوادث و بلایای طبیعی آشنا نماييم که می تواند برای این عزیزان جالب و آموزنده باشد.

مهدکودک چکاوک به مدیریت سرکار خانم رویا شیرازی از مهدکودک های پیشتاز شهرستان آمل در اجرای برنامه های شاخص فرهنگی، هنری و آموزشی است که همواره و در طول سال ویژه برنامه هایی را برگزار می نماید.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0