همایش فرهنگی و هنری اشکواره حسینی در آمل برگزار می شود
6 آبان 1397 ، دیدگاه 0
مسئول برگزاری همایش فرهنگی هنری استانی اشکواره حسینی با اشاره به استقبال خوب هنرمندان درتمام بخش های جشنواره گفت : آثار رسیده درجشنواره درسطح بالائی قراردارد که برای داوری کارمان رابامشکل مواجه کرده است .

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ حسین جوادی مسئول برگزاری همایش اشکواره حسینی در نشست خبری همایش فرهنگی هنری استانی اشکواره حسینی اظهار کرد: همایش فرهنگی هنری استانی اشکواره حسینی با موضوع امام‌حسین (ع) و مدافعان حرم برگزار می‌شود.

مسئول برگزاری همایش فرهنگی هنری استانی اشکواره حسینی با اشاره به اینکه این همایش در پنج بخش برگزار می‌شود، افزود: این همایش در بخش های فیلم مستند و کوتاه، نمایش خیابانی، شعر، عکس و سرود و تواشیع از ۸ تا ۱۳ آبان در آمل به اجرا در می‌آید.

جوادی با بیان اینکه در بخش عکس هزار و ۹۸۰ فریم عکس به دبیرخانه ارسال شد که از این تعداد حدود ۸۰۰ عکس در موضوع مدافعین حرم و مابقی با موضوع امام حسین (ع) بود، افزود: در بخش عکس ۴۵ قطعه عکس در بخش داوری برگزیده شد و در این بخش حدود ۲۰۰ عکاس شرکت کرده بودند.

وی با اشاره به اینکه در بخش شعر دو هزار و یک‌صد قطعه شعر در دو بخش بومی و فارسی ارسال شد،  ادامه داد: در بخش فیلم ۲۳ اثر و در بخش نمایش ۲۶ اثر به دبیر خانه ارسال شد.

جوادی گفت: در بخش سرود و تواشیح ۳۲ اثر به دبیر خانه ارسال شد و این اثر ها توسط داوران بررسی و منتخبین در اختتامیه تجلیل خواهند شد.

وی با اشاره به استقبال خوب هنرمندان درتمام بخش های جشنواره گفت : آثار رسیده درجشنواره درسطح بالائی قراردارد که برای داوری کارمان رابامشکل مواجه کرده است .

مسئول برگزاری همایش فرهنگی هنری استانی اشکواره حسینی اشاره کرد : اختتامیه جشنواره درغروب 13 آبانماه درتالار اریکه آریایی برگزارخواهدشد وبه منتخبین هربخش جوایزی اهدا خواهدشد .

جوادی ادامه داد : امیدواریم که با حمایت های مسئولین بتوانیم در سال آینده این جشنواره درسطح ملی برگزارکنیم .

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0