مرحله دوم جستجوها برای یافتن کوهنورد مفقود شده کهگیلویه و بویراحمد
6 آبان 1397 ، دیدگاه 0
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان آمل از حضور داوطلبانه 52 نفر از کوهنوردان عضو در باشگاه های کوهنوردی به صورت خودجوش و داوطلبانه جهت جستجوی کوهنورد مفقود شده کهگیلویه و بویراحمد در ارتفاعات دماوند خبر داد.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان آمل، جمشید نیک زاد با اعلام این خبر افزود: مرحله دوم جستجوها برای یافتن کوهنورد ۲۶ ساله مفقود شده کهگیلویه و بویراحمد در روز گذشته با حضور ۵۲ کوهنورد داوطلب از گروهها و باشگاههای کوهنوردی دماوند، ارش، خانه کوهنوردان، مازیار مازندران، ارتش، شهرستان دماوند، هیات کوهنوردی رودهن، هیات کوهنوردی و جمعیت هلال احمر چهارمحال و بختیاری و تیم امداد کوهستان جمعیت هلال احمر شهرستان آمل _ رینه در ارتفاعات دماوند، به صورت خودجوش جهت جستجوی کوهنورد مفقود شده کهگیلویه و بویراحمد در ارتفاعات دماوند آغاز شد.
 
 رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان آمل با اشاره به بی نتیجه ماندن جستجوهای مرحله اول طی عملیات 7 روزه؛ گفت:  در مرحله دوم جستجوی کوهنورد مفقودی، این کوهنوردان به صورت داوطلبانه در 6 تیم به مناطق مورد نظر اعزام و عملیات جستجو در مسیرهای مختلف جهت پوشش کل منطقه از مسیر پارکینگ جنوبی آغاز شد.
 
 نیک زاد در همین زمینه ادامه داد:  گروه اول به مسیر خومه، ورگ کلی، لومر۲ به سرپرستی احسان گروسی و گروه دوم در مسیر نرمال جنوبی متمایل به کافر دره صعود تا بارگاه و بازگشت تا پارکینگ، به سرپرستی غدیر عبدی  و گروه سوم به منطقه یال ملاخوران با سرپرست جمال کبیر رضایی اعزام شدند.
 رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان آمل با اشاره به پوشش کامل منطقه در این مرحله گفت: گروه چهارم در یال وسون، خین چال، اسپک با سرپرستی حسن همتی و گروه پنجم در منطقه وزان، لومر ۱،لومر ۲ سرپرست وحید ملکی و گروه ششم در صعود مسیر جنوبی، تا ارتفاع ۴۸۰۰ مسیر جنوبی و پوشش مناطق اطراف، با سرپرستی آقای ارشادی به جستجو پرداختند. 
 
 رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان #آمل ضمن تحسین این حضور خودجوش و داوطلبانه کوهنوردان افزود: در این مرحله از عملیات علی رغم پوشش مجدد کامل منطقه توسط این تیم هم متاسفانه هیچ اثر و مورد خاصی مرتبط با کوهنورد مفقودی مشاهده نشد.
 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0