برپایی موکب اوقاف مازندران در سامرا/ اهدای ۵ تن برنج از سوی واقفان
29 مهر 1397 ، دیدگاه 0
مدیرکل اوقاف و امورخیریه مازندران با بیان اینکه ۵ تن برنج از مازندران به موکب اوقاف در سامرا ارسال کردیم تا روزانه پخت و بین زائران توزیع شود،گفت: اقلام غذایی به ارزش ۵۰۰ میلیون تومان از سوی اوقاف خریداری و از طرف خیران اهدا شد که طی روزهای گذشته به سامرا ارسال شده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه مازندران ، حجت‌الاسلام ابراهیم حیدری‌جناسمی صبح امروز در آیین اعزام خادمان موکب حضرت علی‌اصغر (ع) اداره‌کل اوقاف مازندران به سامرا که در آستان مقدس امامزاده عباس (ع) ساری برگزار شد، اظهار کرد: سال گذشته موکب اوقاف مازندران در شهر نعمانیه عراق برپا شده بود و این افتخار را داشتیم که به زائران حسینی خدمات‌رسانی کردیم.
وی با بیان اینکه اربعین حسینی اجتماع بزرگ شیعیان جهان اسلام است و
عشق به امام حسین (ع) خاموش شدنی نیست، افزود: نوکری امام حسین (ع) مدال افتخاری است که نصیب هر کسی نمی‌شود، برپایی موکب اوقاف مازندران در شهر سامرا افتخار بزرگی برای مجموعه اوقاف است.
مدیرکل اوقاف و امورخیریه مازندران با اشاره به اینکه خدا را شکر می‌کنیم امام حسین (ع) ما را طلبید و به این مسئله افتخار می‌کنیم، تصریح کرد:
خدمت‌رسانی به زائران امام حسین (ع) توفیق بزرگی است و امیدواریم خداوند از ما قبول کند و شهدای دفاع مقدس و مدافعان حرم رفتند تا پرچم امام حسین (ع) همچنان برافراشته بماند.
وی با بیان اینکه ۵ تن برنج از مازندران به موکب اوقاف در سامرا ارسال کردیم تا روزانه پخت و بین زائران توزیع شود،گفت: اقلام غذایی به ارزش ۵۰۰ میلیون تومان از سوی اوقاف خریداری و از طرف خیران اهدا شد که طی روزهای گذشته به سامرا ارسال شده است.
حیدری خاطر نشان کرد: موکب اوقاف مازندران به مدت ۱۵روز در سامرا برپا می‌شود تا به زائران حسینی خدمت‌رسانی کنیم.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0