تعطیلی عملیات سد هراز صحت ندارد
29 مهر 1397 ، دیدگاه 0
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای مازندران : قرارگاه خاتم‌الانبیا یک شرکت با ظرفیتی است و می‌تواند در سه شیفت هم کار کند که امیدواریم در اجرای این عملیات موفق عمل کرده و به‌زودی شاهد راه‌اندازی یک لاین از جاده جایگزین محور هراز باشیم.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال انلاین ؛ محمد ابراهیم یخکشی مدیرعامل شرکت آب منطقه ای مازندران درجریان بازدید مسئولین شهرستان آمل ازروند  عملیات سد هراز با اشاره به پیشرفت فیزیکی ۳۵ درصدی سد هراز گفت : از 80 میلیاردتومانی که ابلاغ شد 40میلیاردتومان جذب و 40 میلیارد دیگر بزودی تخصیص داده می شود.

وی با بیان اینکه پیمانکار سدهراز مشغول بکار می باشد وتعطیلی سد هراز صحت ندارد  خاطرنشان کرد: چنین چیزی ممکن نیست البته شاید به دلیل جابه‌جایی در اجرای کار عملیات به کندی صورت گیرد اما کارهای عمرانی این پروژه بزرگ به طور جدی در حال انجام است.

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای مازندران با بیان اینکه امسال علاوه بر این اعتبار به دنبال جذب 500 میلیارد ریال از سوی اوراق اسناد برای ادامه کار این پروژه بزرگ هستیم افزود: تاکنون تعهد این اعتبار به استان داده شد همچنین 12 میلیارد تومان دیگر نیز از اعتبارات پیوست بودجه به این استان تخصیص یافته است.

وی ادامه داد: تلاش برای جذب 500 میلیارد ریال در سفر وزیر راه به مازندران دستور است که با جذب اوراق این امر تحقق می‌یابد.

یخکشی با بیان اینکه برای پل های مسیرجایگزین محور هراز پیمانکار فرعی جذب خواهدشد، عنوان کرد: در حال حاضر تمام تمرکز بر روی یک مسیر است تا مشکل ترافیکی منطقه حل شود.

وی با اشاره به اینکه جذب پیمانکار فرعی برای پل مسیر جایگزین در مرحله مناقصه است، تاکیدکرد: هفته آینده نزد فرماندهان قرارگاه خاتم خواهیم رفت و این مطالبه مهم مردم بابت اتمام رسیدن سریع مسیرجایگزین سد هراز زودتر به سرانجام برسد.

وی خاطرنشان کرد: قرارگاه خاتم‌الانبیا یک شرکت با ظرفیتی است و می‌تواند در سه شیفت هم کار کند که امیدواریم در اجرای این عملیات موفق عمل کرده و به‌زودی شاهد راه‌اندازی یک لاین از جاده جایگزین محور هراز باشیم.

 


 

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0