ضرورت پایان دادن به بی عدالتی در توزیع آگهی ها
28 مهر 1397 ، دیدگاه 0
مدیر گروه رسانه ای کمال اظهارداشت: انتقاد ما این است چرا حجم گسترده ای از آگهی ها که در شهرستان آمل وجود دارد نباید به نشریات مختص آمل تعلق گیرد و در شهرستان ها و استان های دیگر چاپ شود که اصلا هیچ ارتباط خبری با آمل ندارند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ عبدالرضا عزیزکمالی مدیرمسئول هفته نامه آوای کمال در نشست هم اندیشی مدیران رسانه ها و خبرنگاران شهرستان آمل با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران که در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آمل برگزار شد گفت: مشکلات اقتصادی در پی افزایش سرسام آور قیمت کاغذ، پایین بودن هزینه دریافتی آگهی ها و نبود آنچنانی بازار تقاضا برای مطبوعات محلی وجود دارد که نیاز است فکر چاره ای صورت پذیرد.

وی تصریح کرد: طبق قانون، نشریات تا 6 ماه از فعالیت خود، محروم از دریافت آگهی ها هستند اما پس از پایان این مدت می توانند از آگهی های دولتی استفاده نمایند اما متاسفانه هفته نامه آوای کمال به عنوان تنها هفته نامه شهرستان آمل بیش از یک سال است فعالیت می نماید اما تاکنون حتی یک آگهی ثبتی و استانی دریافت ننموده است.

مدیر گروه رسانه ای کمال اظهارداشت: انتقاد ما این است چرا حجم گسترده ای از آگهی ها که در شهرستان آمل وجود دارد نباید به نشریات مختص آمل تعلق گیرد و در شهرستان ها و استان های دیگر چاپ شود که اصلا هیچ ارتباط خبری با آمل ندارند.

عزیزکمالی بیان داشت: در حوزه شهرستانی نیز از ریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آمل انتظار داریم با هماهنگی ریاست دادگستری شهرستان آمل نسبت به ساماندهی آگهی های دادگستری اقدام نموده و برخورد جدی و مناسب با قانون گریزی های در این بخش صورت گیرد.

مدیر گروه رسانه ای کمال گفت: به لطف خداوند متعال، هفته نامه آوای کمال در طول این مدت بدون حتی یک شماره وقفه، نسبت به چاپ اقدام نموده است که نشان می دهد مجموعه کاریمان یارای مدیریت نشریه را حتی بدون دریافت آگهی ها هم دارد؛ اما حق گرفتنی است و با تمام توان تلاش خواهیم کرد به حق خود برسیم.

محمود شالویی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران در این نشست با اشاره به اینکه بیشتر خبرنگاران مازندران درد و دل‌ های مشترک داشتند، افزود: در زمینه توزیع عادلانه آگهی ‌ها خبرنگاران شهرهای مازندران اصرار دارند که آگهی‌ها در نشریات همان شهر به چاپ برسد هر چند مسؤولان شهری با مدیران دادگستری نشست‌ داشتند تا مشکلات آنها حل و فصل شود.

وی تصریح کرد: دغدغه خبرنگاران و اهالی هنر در نشست ‌های شهری به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و معاونان این وزارتخانه انعکاس داده می ‌شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران با اشاره به اینکه همه تلاش خود را برای حل شدن مشکلات به کار می‌گیرم، یادآور شد: در زمینه توزیع آگهی بخشی از مشکلات مربوط به ما می ‌شود و انتظار داریم عدالت در توزیع آگهی ‌ها رعایت شود هر چند در این زمینه اگر تخلفات محرز شود با متخلفان برخورد جدی می ‌شود.

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0