شناسائی افراد بی سواد جهت حضور درکلاس های نهضت سواد آموزی
26 مهر 1397 ، دیدگاه 0
معاون استاندار مازندران : 1053 نفر در شهرستان آمل در سال 97 سواد آموزي ثبت نام و کسب علم و دانش کردند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ سيد جعفر رسولي معاون استاندار وفرماندار ويژه شهرستان آمل درجلسه شوراي پشتيباني سواد آموزي شهرستان آمل اظهار داشت : شهرستان آمل در استان مازندران در رابطه با نهضت سوادآموزي رشد متناسبي را داشته است و تعداد افراد بيسواد و کم سواد کم خواهد شد . 

وی افزود : با همکاري مراکز بهداشت باتوجه به آماري که دارند مي توان افراد بي سواد و کم سواد را شناسايي تا بتوان در رابطه با ادامه تحصيل آنان در مراکز نهضت سوادآموزي که در شهرستان مستقر مي باشند کارهاي مثبتي انجام داد .

معاون استاندار بيان کرد : 1053 نفر در شهرستان آمل در  سال 97  سواد آموزي ثبت نام و کسب علم و دانش کردند. و تعداد 100 مربي در کلاس هاي سواد آموزي براي 1053 نفر مشغول به تدريس مي باشند. با تدابير انديشيده شده بايد افراد بي سواد شناسايي شوند تا در راستاي کسب سواد قرار گيرند .

رسولي گفت :  با تلاش دستگاه هاي مرتبط اجرايي نيز  بتوانيم جشن پايان بي سوادي را مانند سنوات گذشته در کل شهرستان بگيريم و درخيلي مناطق پايان بي سوادي مي باشد و با شناسايي افراد بي سواد مي توان اينگونه افراد را براي کسب علم و دانش بر سر کلاسهاي نهضت سواد آموزي حاضر نمود .

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0