لزوم توجه به ورزش آمل یادداشتی از عبدالرضا عزیزکمالی
26 مهر 1397 ، دیدگاه 0
تلاش برای ورود سرمایه گذاران در ورزش شهرستان آمل از جمله امور ضروری و مهم است که باید زمینه حضورشان در ورزش فراهم گردد

هفته تربیت بدنی همه ساله از 26 مهر تا دوم آبان به منظور آشنایی جامعه با اهمیت و اثرات کاربرد ورزش در زندگی فردی و اجتماعی، اشاعه و توسعه و ترویج ورزش در خانه و خانواده و هدایت و ارشاد جامعه به ورزش های همگانی برگزار می شود.

این ایام فرصت خوبی می باشد تا ضمن تجلیل شایسته از قهرمانان و نام آوران ورزش؛ نسبت به شناسایی نقاط ضعف در ورزش و برنامه ریزی برای پیشرفت و توسعه آن برنامه ریزی گردد.

استان مازندران و شهرستان آمل از ظرفیت ها و فرصت های ارزشمندی در حوزه ورزش برخوردار هستند که توجه به آن می تواند روزهای خوشی را برای ورزش این دیار در انتظار داشته باشد.

شهرستان آمل قهرمانان و نام آوران بسیاری در عرصه ورزش دارد که در مسابقات المپیک، جهانی، آسیایی و دیگر بخش ها افتخارآفرینی داشتند و با آغاز لیگ برتر ورزش، شهرستان آمل با 6 تیم در رشته های والیبال، بسکتبال، هندبال و... در لیگ برتر و سوپر لیگ شرکت می کند اما این شهرستان ظرفیت های بیشتری دارد و حق آمل و جوانان این دیار می باشد تا بتوانند به مدال های رنگارنگ بسیاری دست پیدا کرده و این شهر نمایندگان دیگری هم در مسابقات و لیگ های کشوری داشته باشد.

ملی پوشان ورزش آمل مایه افتخار ایران اسلامی به ویژه شهرستان آمل می باشند و ضرورت دارد تدابیری اندیشیده شده و حمایت های لازم جهت حفظ ملی پوشان انجام داد و برای رفع مشکلات آنان اقدام عملی لازم صورت پذیرد.

ضرورت دارد حمایت از تیم های ورزشی لیگ برتری آمل همانند تیم والیبال کاله مازندران انجام شود که نیاز است معضلات و خواسته های این تیم ها عملی گردد تا به بهترین نحو ممکن تیم داری کنند.

تلاش برای ورود سرمایه گذاران در ورزش شهرستان آمل از جمله امور ضروری و مهم است که باید زمینه حضورشان در ورزش فراهم گردد که نمونه آن آمادگی سال گذشته گروه اکسین برای انتقال تیم فوتبال اکسین البرز از شهر کرج به شهر آمل بود که به دلیل نبود زیرساخت های لازم لغو گردید و ضرورت دارد این سرمایه گذاران را آورد و دغدغه ها و خواسته هایشان را برآورده نمود تا ورزش شهرمان به جایگاه اصلی خود برسد.

نوسازی و بهسازی سالن های ورزشی شهرستان آمل نیز از جمله اقداماتی است که باید مورد توجه باشد که برخی از این سالن ها دارای مشکلات اساسی و کمبود در امکانات هستند.

به اتمام رساندن سالن های ورزشی نیمه کاره از اولویت های مهم مسئولان برای توسعه ورزش شهرستان آمل باشد که نمونه آن استادیوم ورزشی شهید چمران آمل است.

با ورود دکتر پهلوان ریاست جوان و سخت کوش اداره ورزش و جوانان شهرستان آمل، حرکت های خوبی در این دیار آغاز گردیده است که امید می رود ایشان با عزم جدی تر برای ورزش آمل تلاش کنند و حمایت های لازم صورت پذیرد تا دیار قهرمان پرورمان به حق و جایگاه واقعی خود برسد.

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0