کاهش آسيب های اجتماعي در دستور کار قرار گيرد
23 مهر 1397 ، دیدگاه 0
معاون سیاسی فرمانداری ویژه آمل : خانه محله و ورزشگاه در منطقه امت آباد طي روزهاي آينده افتتاح و به بهره برداري خواهد رسيد

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ قدرت اله نائيج نژاد معاون سياسي و اجتماعي فرمانداري ويژه شهرستان آمل در جلسه کارگروه اجتماعي که در محل فرمانداری ویژه شهرستان آمل برگزار شد گفت: در مناطق آسيب ديده شهرستان آمل خدماتي از قبيل خانه محله و پارک معلولين و احداث ورزشگاه چند منظوره در دستور کار قرار گرفته بود.

وی افزود: خانه محله و ورزشگاه در منطقه امت آباد طي روزهاي آينده افتتاح و به بهره برداري خواهد رسيد که با تدابير انديشيده شده از سوي دستگاههاي ذيربط بتوان کاهش آسيب هاي اجتماعي را در منطقه مذکور به دنبال داشته باشد.

اين مسئول در ادامه افزود: نظارت ويژه تمام دستگاههاي اجرايي و خدماتي شهرستان براي ارتقاء سلامت جامعه در مناطق آسيب ديده براي کاهش آسيب اجتماعي و جرائم بايد در دستور کار قرار گيرد.

 معاون سياسي و اجتماعي فرمانداري ويژه شهرستان آمل ادامه داد: اداره آموزش و پرورش با ارائه مشاوره به اولياء و دانش آموزان در سطح مدارس مي تواند در جلوگيري از مشکلات اجتماعي نقش بسزايي داشته باشد.

نائيج نژاد گفت: مشاوره هاي قبل از ازدواج براي کاهش طلاق بايد بصورت جدي توسط دستگاههاي ذيربط پيگيري شود.

وی اظهارداشت: آسيب شناسي خانواده ها در طول مدت زندگي و همچنين مهارت آموزي نيز توسط مشاوران به زوج هاي جوان نيز در دستور کار قرار گيرد تا بتوان آسيب هاي اجتماعي را در سطح جامعه کاهش داد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0