ثبت‌نام هزار نفر در سرای روزنامه‌نگاران ایران
2 تیر 1391 ، دیدگاه 0
مدیرسرای روزنامه‌نگاران ایران در از ثبت‌نام هزار نفر در سرای روزنامه‌نگاران ایران خبر داد.

مجید امرایی در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس افزود: در دو دوره ثبت‌نام سرای روزنا‌مه‌نگاران بیش از هزار نفر ثبت‌نام کرده‌اند که بررسی پرونده و مدارک آنها از روز شنبه آغاز می‌شود.

وی اظهارداشت: در صورتی که مدارک ثبت‌نام کنندگان کامل باشد برایشان کارت صادر می‌شود و همچنین کسانی که پرونده‌ آنها ناقص باشد برای تکمیل پرونده با آنها تماس گرفته ‌می‌شود تا پرونده خود را تکمیل کنند.

امرایی ادامه داد: همچنین تا چند روز آینده دفاتر سرای روزنامه‌نگاران ایران در دو استان گیلان و همدان راه‌اندازی خواهد شد و همچنین تا آخر تیر در 5 استان دیگر کشور دفاتر سرای روزنامه‌نگاران ایران افتتاح می‌شود.

وی اضافه کرد: همچنین تا روز‌های آینده تفاهمنامه‌ای با بیمه ایران برای ارائه خدمات بیمه‌ای به اعضا رسمی سرای روزنامه‌نگاران ارائه شود.

امرایی تصریح کرد: در حال حاضر دو نوع عضوگیری در سرای روزنامه‌نگاران انجام می‌شود. کسانی که فعال رسانه‌ای هستند و کار مطبوعاتی انجام می‌دهند عضو رسمی و کسانی که روزنامه‌نگار نیستند و همچنین گاهی فعالیت دارند به عنوان عضو غیر رسمی سرای روزنامه‌نگاران محسوب می‌شوند.

وی بیان کرد: در دور اول ثبت‌نام 470 نفر و در دور دوم بیش از 500نفر در سرای روزنامه‌نگاران ایران ثبت نام کرده‌اند.

امرایی به تفاهمنامه‌ بین بیمه‌ ایران و سرای روزنامه‌نگاران اشاره کرد و گفت: با امضای این تفاهم‌نامه خدمات ویژه‌ای همچوم بیمه خودرو، شخص ثالث و سایر بیمه‌های تعریف شده در بیمه ایران به اعضای رسمی سرای روزنامه‌نگاران ارائه می‌شود.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0