فعالیت تاکسی اینترنتی در آمل همچنان غیرقانونی است
19 مهر 1397 ، دیدگاه 0
رییس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری آمل گفت: فعالیت تاکسی اینترنتی در آمل همچنان غیر قانونی است و لازم است شهروندان نسبت به این موضوع هوشیار باشند.

کمال آنلاین ؛به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری آمل، محمد علی سبزعلی پور با اعلام این هشدار، افزود: طبق بخشنامه دادستانی کل کشور صدور پروانه فعالیت تاکسی های اینترنتی در شهر باید با توجه به پذیرش شرایط نظارتی شهرداری ها انجام شود و بر این اساس تاکنون برای هیچ شرکت تاکسی اینترنتی در آمل مجوزی صادر نشد.

وی با بیان اینکه حدود 3 هزار دستگاه تاکسی زرد، ون، خطوط، بی سیم و دیجیتال در سیستم حمل و نقل عمومی آمل خدمات دهی می کنند تصریح کرد: با توجه به معیار جمعیت، وسعت شهری و اجرای توازن اقتصادی در صنف رانندگان تاکسی و موسسات اتومبیل کرایه در حال حاضر شهر آمل گنجایش حجمی از تاکسی ها با عنوان تاکسی اینترنتی پلاک شخصی را ندارد.

سبز علی پور ادامه داد: اطلاع رسانی و هشدارهای لازم از قبیل نصب بنر، پوستر و استیکر در سطح شهر صورت گرفته است و خبرگزاری ها، مطبوعات و رسانه های مجازی همکاری قابل تقدیری در این خصوص داشته اند.

وی اظهار کرد: این سازمان از تکنولوژی روز در سیستم حمل و نقل عمومی استقبال می کند اما متقاضیان باید برای کسب مجوز، سیر قانونی را طی نمایند.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0