سرمربی پرسپولیس تا یکشنبه معرفی می‌شود
2 تیر 1391 ، دیدگاه 0
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس از انتخاب سرمربی تیم فوتبال این باشگاه تا روز یکشنبه آینده خبر داد و گفت: سه مربی آرژانتینی، فرانسوی و پرتغالی از شانسی یکسان برای هدایت پرسپولیس برخوردارند.

به گزارش خبرنگار مهر، محمد رویانیان با بیان این مطلب افزود: مدتی با مصطفی دنیزلی درحال مذاکره بودیم. ما از این مربی خواسته بودیم که اگر یک مصطفی دنیزلی تمام عیار بود به پرسپولیس برگردد تا همچنان در خدمتش باشیم.

وی در ادامه افزود: امروز طی مذاکره‌ای که با مصطفی دنیزلی داشتیم ایشان عنوان کرد که نمی‌تواند با این شرایط در کنار تیم پرسپولیس باشد و از سمت خود کناره گیری کرد.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس از اخلاق و صراحت مصطفی دنیزلی تشکر کرد و گفت: مصطفی دنیزلی از سمت خود کناره گیری کرده و در هفته جاری با وی تسویه حساب خواهیم کرد.

رویانیان از "مانوئل خوزه" پرتغالی، "برونو متسو" فرانسوی و "گابریل کالدرون" آرژانتینی به عنوان گزینه‌های سرمربیگری پرسپولیس یاد کرد و گفت: فردا و پس فردا با مانوئل خوزه پرتغالی مذاکره می‌کنیم و تا روز یکشنبه سرمربی تیم پرسپولیس از بین این سه گزینه انتخاب خواهد شد.

وی که با بخش خبر ورزشی ساعت 18:45 شبکه سوم سیما گفتگو می‌کرد، افزود: تمرینات جدی ما چند روزی است با حضور 13 بازیکن آغاز شده که فردا هفت بازیکن ملی پوش به جمع آنها اضافه می‌شوند. هواداران اطمینان داشته باشند مشکلی از بابت تمرینات آماده سازی پیش فصل برای تیم به وجود نمی‌آید و ما با قدرت در لیگ حضور می‌یابیم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در خاتمه شانس هر سه مربی یادشده را برای هدایت پرسپولیس یکسان خواند.

مصطفی دنیزلی، سرمربی ترکیه‌ای تیم فوتبال پرسپولیس در آخرین مذاکره با مدیرعامل این باشگاه، به دلیل مرتفع نشدن مشکلات شخصی خود رسما از سرمربیگری تیم فوتبال پرسپولیس کناره گیری کرد.

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0