نیروی انتظامی مظهر عزت، اقتدار، نظم و امنیت جامعه است
18 مهر 1397 ، دیدگاه 0
امام جمعه آمل با بیان اینکه هنور دفتر شهادت باز است اظهارداشت: دشمن درصدد این است که به امنیت کشور لطمه وارد کند و باید همه به هوش باشیم.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال انلاین ؛ حجت الاسلام والمسلمین سید جلیل مرتضوی امام جمعه آمل درمراسم صبحگاه مشترک نیروهای نظامی وانتظامی که بمناسبت هفته نیروی انتظامی برگزارشد باقدردانی ازتلاش وکوشش مجموعه نیروی انتظامی دربرقراری امنیت جامعه گفت: نیروی انتظامی بازوی توانمند نظم وامنیت درکنار سایر نیروهای خدوم جامعه می باشد.

وی با اشاره به حوادث اخیر دشمنان قسم خورده انقلاب در اهواز افزود: در آن روز اقتدار نظام که توانسته درطول 8 سال دفاع مقدس درمقابل دشمن تابه دندان مسلح ایستادگی کنند شاهد حرکت زشتی توسط عوامل خود فروخته دشمنان بودیم که حتی به طفل 4 ساله هم رحم نکردند.

وی با اشاره به حضور میلیونی بسیجیان در مانور سراسری تهران وتمام استانهای کشور ودر یک روز تصریح کرد: این عظمت وامنیت کشور بود که در استادیوم یکصد هزارنفری وبا بیانات شیوای مقام معظم رهبری نشان دادیم بعد از چند روز از آن حادثه چنین مراسماتی  را در سایه امنیت برگزار کردیم‌.

امام جمعه آمل با بیان اینکه هنور دفتر شهادت باز است اظهارداشت: دشمن درصدد این است که به امنیت کشور لطمه وارد کند و باید همه به هوش باشیم.

مرتضوی تاکید کرد: امروز دشمن نوک پیکان رابه سمت اقتصادی هدف گرفته است تا از طریق بتواند به امنیت وآسایش ما لطمه وارد کند.

وی اشاره کرد: در  کنار امنیت و رشادت، اخلاق اسلامی  رادر کارنامه خودمان داشته باشیم که خیلی مقبول نیست مردمی که به شما مراجعه می کنند برخورد بد داشته باشید و ضرورت دارد با مردم مدارا کنیم.

امام جمعه آمل خاطرنشان کرد: اگر امروز می خواهیم آرامش درجامعه داشته باشیم درکنارهم با وحدت و همدلی و با اخلاق اسلامی بتوانیم به  نقطه مطلوب برسیم.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0