آیین افتتاحیه شبکه اتفاقات برق غرب آمل برگزار شد +عکس
14 مهر 1397 ، دیدگاه 0
مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران اشاره کرد: حدود 11 نفر از نیروهای کارآمد در این ساختمان بصورت پیمانکاری مستقر هستند و به 40 روستا و حدود40 هزار مشترک در محدوده جاده محمودآباد، بلوار ولایت و ولیسده سرویس دهی می کنند.

باحضور نماینده مردم آمل درمجلس، مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران، فرماندار و معاونین سیاسی و برنامه ریزی فرمانداری ویژه آمل، بخشدار مرکزی آمل، رییس اداره برق شهرستان آمل، رییس و اعضای شورای بخش مرکزی، آیین افتتاحیه شبکه اتفاقات برق غرب آمل برگزار شد.

مهندس قاسم شهابی مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران با قدردانی از حمایت های ویژه دکتر یوسفیان نماینده مردم آمل درمجلس و رسولی فرماندار ویژه آمل گفت: وجود دکتر یوسفیان غنیمت و خیر و برکت برای صنعت برق مازندران و آمل می باشد و فرماندار آمل یکی از فرمانداران همراه در حوزه صنعت برق هستند که توانستیم کارهای خوبی را در شهرستان آمل انجام دهیم.

وی عنوان داشت: الحق والانصاف همکاران سخت کوشش و پرتلاش امور توزیع برق شهرستان آمل اقدامات ارزشمندی را با همه مشکلاتی که وجود دارد انجام دادند و توانستند در بیش از سه سال مسئولیت خدمتگذاری به مردم خوب مازندران دارم  انجام دهند.

مهندس شهابی ادامه داد: در مرکز آمل توانستیم به کلیه بخش ها خدمات خوبی دهیم که امروز شاهد افتتاح شبکه اتفاقات برق غرب آمل هستیم و در غرب آمل و روستاهای این منطقه همیشه برای رفت وآمد و رفع نواقص دچار مشکل بودیم.

 مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران اشاره کرد: این مکانی که مشاهده می کنید توسط همکاران عزیزمان در آمل و با تلاش شبانه روزی به این صورت درآمده است که حدود 11 نفر از نیروهای کارآمد در این ساختمان بصورت پیمانکاری مستقر هستند و به 40 روستا و حدود40 هزار مشترک در محدوده جاده محمودآباد، بلوار ولایت و ولیسده سرویس دهی می کنند.

مهندس شهابی با اشاره به اینکه قولی هایی تاکنون برای ارتقاء مدیریت شهرستان در امور برق دادیم در حال انجام شدن است خاطرنشان کرد: آمل به دو امور شرق و غرب مستقل خواهد شد و بزودی با لطف خداوند متعال و با تعیین ساختاری و انجام مقدمات، امور شرق آمل تا دو ماه دیگر افتتاح می شود.

وی یکی از اهداف مهم مستقل شدن امور برق آمل را ارائه خدمات بیشتر بمردم دانست و اظهارداشت: انجام اینگونه خدمات و هزینه ها برایمان سرمایه گذاری است و قطعا باحمایت بیدریغ نماینده مردم آمل درمجلس و فرماندار ویژه آمل، همه مسئولین دلگرم تر خواهیم شد تا بتوانیم قدمهای بیشتری برداریم.

مهندس شهابی همچنین از افتتاح پست 63 آمل و پست چلاو که با وزیر نیرو صورت گرفت گفت: کار بسیار بزرگی صورت گرفت تا 15 سال آینده در مرکز شهر آمل هیچ گونه مشکل خاصی نخواهیم داشت.

دکتر عزت اله یوسفیان ملا نماینده مردم آمل درمجلس با بیان اینکه در سراسر ایران در شبکه های آبرسانی، برق و مخابرات در دهه های گذشته دچار مشکل بودیم گفت: این مشکلات بخاطر گسترش و تغییر فرهنگ عمومی سکونت بود که نیاز بود خطوط انتقال برق بروز شود، سیم های فرسوده جمع آوری و نیروگاهها از نظر تولید برق گسترش پیدا کنند.

وی ادامه داد: همه فکر می کنند شرکت های برق، آب،گاز و مخابرات مال دولت هستند ولی اینطور نیست که اگر همانند دیگران درآمد داشته باشند می توانند هزینه و خدمات انجام نمایند و اگر نداشته باشند نمی توانند خدمات دهند.

وی باقدردانی از تلاش مهندس شهابی در طول دوران خدمتی در مازندران که منشا خیر بودند گفت: الحق والانصاف خدمات قابل قبولی در بخش برق شهرستان آمل با کمک فرماندار ویژه آمل، معاونین، شهرداران، بخشداران و روسای ادارات صورت گرفت و مردم آمل قدردان زحمات شما هستند.

نماینده مردم آمل درمجلس با اشاره به خدمات مهندس فیاض در امور برق آمل افزود: مهندس فیاض یکی از نیروهای قوی و زحمتکش هستند که توانستند با همکاری همکاران پرتلاششان در شرایط سخت، خدمت رسانی قابل قبولی ارائه دهند.

یوسفیان تاکید کرد: آمل دارای 4 شهرک صنعتی است و46 درصد صنعت مازندران در این شهرستان مستقر می باشد و شهر پر مصرفی است که تلاش کردیم روستاهایمان را یکی پس از دیگری با گذاشتن ترانس برق تقویت کنیم.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0