یک شهر پشت قهرمان کشتی
11 مهر 1397 ، دیدگاه 0
آیا علی ارسلان کشتی گیر ارزنده و قهرمان شهرمان که ملقب به آرش کمانگیر می باشد، قربانی بی عدالتی در فدراسیون کشتی کشور شده است؟

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ، آمل از جمله شهرستان های پیشرو در حوزه کشتی می باشد که نام آورترین کشتی گیر شهرمان قهرمان قاسم رضایی می باشد اما این شهر استعدادهای بسیاری در حوزه کشتی دارد و اگر حمایت های و توجهات شایسته به این ورزشکاران صورت گیرد سبب خواهد شد تا آینده خوبی برای کشتی شهرستان آمل در انتظار باشد.

علی ارسلان کشتی گیر جوان و افتخارآفرین شهرمان است که توانسته با افتخارآفرینی و کسب مدال های رنگارنگ شور و شادی را برای مردم و ورزش دوستان این دیار به ارمغان آورد و همه منتظر خبرهای خوشی از این کشتی گیر آتیه دار شهرمان و کسب مدال های ارزنده دیگر هستند.

اما گویا قضیه به صورت دیگری است و فدراسیون کشتی کشورمان برخلاف تمام قوانین وضع کرده، علی ارسلان کشتی گیر ملی پوش آملی که با شایستگی قهرمان مسابقات انتخابی تیم ملی شده و ۴ ماه شبانه روز در اردوهای تیم ملی بوده را بدون هیچ دلیل و منطقی کنار می گذارد و یک کشتی گیر وزن بالاتر را جایگزین وی می کنند.

آیا علی ارسلان کشتی گیر ارزنده و قهرمان شهرمان که ملقب به آرش کمانگیر می باشد، قربانی بی عدالتی در فدراسیون کشتی کشور شده است؟

ضرورت دارد مسئولان استانی و شهرستانی از جمله استاندار مازندران، مدیرکل ورزش و جوانان استان مازندران، نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس شورای اسلامی، امام جمعه آمل و فرماندار ویژه آمل با جدیت پای کار بیایند و از حقوق این قهرمان جوان شهرمان دفاع نموده و مطالبه گر باشند تا حقی از علی ارسلان ضایع نشود.

آینده ورزش شهرستان آمل و استان مازندران به علی ارسلان ها نیاز دارد تا بتواند روزهای خوشی را سپری نماید که نیاز داریم مسئولان برای دلگرمی و احقاق حقوق ورزشکاران شهرمان، با جدیت پای کار باشند.

علی ارسلان کشتی گیر ارزنده شهرمان پس از قهرمانی در مسابقات انتخابی کشور در کمال تعجب برای مسابقات جهانی به تیم ملی دعوت نشد و در پست تلخ اینستاگرامی نوشت: خواستم مثل آسمان باشم، منجی شهر نیمه جان باشم، آشیان پرندگان باشم، با همین دست خال و سردم.

مادر منو ببخش که دعا کردنت بی ثمر شد. پدر منو ببخش که اون همه خون دل خوردن هات تهش هیچ شد. برادران عزیز منو ببخشید که رویاهاتون حقیقت نشد. حاج عادل عزیز ببخشید که نشد جواب زحماتتو بدم. داداش محسن ببخشید که تنهات گذاشتم و رفیق نیمه راه شدم. از همه همشهری ها و هم استانی ها و طرفدارهای عزیزم عذرخواهی می کنم که منتظرتون گذاشتم ولی سر آخر شد این... ولی من همه کار کردم، از جون مایه گذاشتم، کم فروشی نکردم، تمام تلاشم رو تو همه میدون ها کردم ولی... خدا جای حق نشسته

این بی عدالتی ها چیزی از ارزش های علی ارسلان کم نخواهد کرد و مردم شهر می دانند چقدر زحمت کشیدی و تلاش کردی که مطالبه گر حق تو خواهند بود و آرزوی بهترین ها برایت دارند.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0