مرکز بزرگ تجاری، فرهنگی و سینمایی (فاز سوم اکسین) در آمل احداث می شود
11 مهر 1397 ، دیدگاه 1
دکتر حمید طاهری پور : یکی از آرزوی دیرینه اینجانب می باشد که بتوانیم اقتدار آمل را در مدت 5 سال آینده درخطه شمال کشور در تمام بخش های اقتصادی، اجتماعی، توریستی، علمی و فرهنگی علاوه بر شهر آمل در دیگر شهرهای مازندران به سرانجام برسانیم.

به گزارش پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ دکتر حمید طاهری پور، مدیرعامل گروه اکسین با بیان این که آمل از جمله شهرهای پیشتاز است که ظرفیت های بسیاری برای توسعه دارد، گفت: در سالهای اخیر با همت شهروندان و افراد شاخص شهر، فعالیت های جدی در زمینه پیشرفت آغاز شده و آمل به تدریج نقش دیرین خود را به عنوان قطب فعالیت های استان مازندران باز می یابد.

وی تصریح کرد: در این میان باتوجه به بازدید میلیون ها گردشگر در سال از منطقه مازندران که درگاه عبور بسیاری از آنان جاده هراز و شهر آمل می باشد و نیز نظر به جمعیت رو به تزاید ساکنان بومی و غیربومی، نیاز به تجهیز و احداث مراکز جدید تفریحی، تجاری، فرهنگی، اقامتی و پذیرایی که بتواند پاسخگوی تقاضای رو به تزاید منطقه باشد از اولویت های حاضر است.

اکسین لند به عنوان بزرگترین مرکز چند منظوره استان مازندران

دکتر طاهری پور بیان داشت: اکسین لند به عنوان بزرگترین مرکز چند منظوره استان مازندران تلاش می نماید در کنار سایر فعالیتهای فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی گروه اکسین، حلقه دیگری از زنجیره فعالیتهای بنیادی و سازنده این گروه را شکل دهد و بستر مناسبی را برای ارائه خدمات متنوع گردشگری و تامین نیازهای مردمان مازندران ارائه نماید.

گروه اکسین با بکارگیری بیش از 2000 نفرباعث اشتغالزایی گردید

مدیرعامل گروه اکسین افزود: بیش از 12 سال است که گروه اکسین با بکارگیری کادر تخصصی و مجرب و بهره گیری از دانش و تخصص مهندسانی کارآزموده، برای خدمت و ارتقای این مرزوبوم گردهم آمده اند و این اندیشه با همت والا و سرمایه گذاری به سزایی، به سرعت پله های پیشرفت را طی نموده و با بکارگیری بیش از 2000 نفر در این مجموعه باعث اشتغالزایی گردیده و موجبات رشد اقتصادی را فراهم آورده است که از جمله فعالیت های شاخص این گروه می توان به احداث مجتمع های تجاری، تفریحی، اقامتی و شرکت های مختلف در شهرهای مرکزی، قزوین، تهران، کرج، اهواز، سمنان، آمل، ایزدشهر، دریاسر، محمودآباد و در آینده نزدیک در استان گلستان در بخش طیور اشاره کرد.

وی گفت: هنگامی که از جاده هراز به سوی سواحل شمالی کشور حرکت می کنیم، اولین شهری که پیش روی ما قرار خواهد گرفت، آمل این کهن دیار طبرستان می باشد؛ اما کمی مانده به آمل و در فاصله 4 کیلومتری شهر، پرچم های برافراشته و ساختمان های معظم و سربه فلک کشیده ای خودنمایی می کند که معرف استقرار مجموعه ای منحصر به فرد در این مجموعه است.

این نقطه سرزمین اکسین یا اکسین لند می باشد که به همت فرزندان شهرستان آمل شکل گرفته است.

دکتر طاهری پور ادامه داد: این نقطه سرزمین اکسین یا اکسین لند می باشد که به همت فرزندان شهرستان آمل و استان مازندران در قطعه زمینی به مساحت تقریبی 8 هکتار، در غرب جاده هراز و در مجاورت شالیزارها و جنگل های منطقه خوش آب و هوای هلومسر شکل گرفته است.

یکی از آرزوی دیرینه اینجانب اقتدار آمل را در مدت 5 سال آینده درخطه شمال کشور به سرانجام برسانیم.

مدیرعامل گروه اکسین با اشاره به اینکه در آینده نزدیک با منطقه ویژه اقتصادی می توان دورنمای خوبی را برای شهرستان آمل پیش بینی کرد بیان داشت: شهر آمل به عنوان اولین پایگاه حکومت شیعه که با وجود علما و دانشمندان نامی در تمام علوم مورد توجه بوده و یکی از آرزوی دیرینه اینجانب می باشد که بتوانیم اقتدار آمل را در مدت 5 سال آینده درخطه شمال کشور در تمام بخش های اقتصادی، اجتماعی، توریستی، علمی و فرهنگی علاوه بر شهر آمل در دیگر شهرهای مازندران به سرانجام برسانیم.

مجموعه اکسین آمل شامل مراکز تجاری، تفریحی، اقامتی، پذیرایی و آموزش های متعددی می باشد

وی ادامه داد: مجموعه اکسین آمل شامل مراکز تجاری، تفریحی، اقامتی، پذیرایی و آموزش های متعددی می باشد که اهم آنها عبارتند از مجموعه تجاری، تفریحی، خدماتی اکسین شمال، مزرعه کودک اکسین، هتل بزرگ اکسین، تالار مجلل اکسین که فاز دوم توسعه مجتمع تجاری تفریحی اکسین(سرزمین عجایب) و فاز سوم طرح توسعه مجتمع تجاری فرهنگی اکسین (مجتمع سینمایی) است.

فاز سوم طرح توسعه اکسین لند با نام مجموعه تجاری فرهنگی اکسین

وی خاطرنشان کرد: فاز سوم طرح توسعه اکسین لند با نام مجموعه تجاری فرهنگی اکسین در قطعه زمینی به مساحت تقریبی 4300 مترمربع و در 5 طبقه با زیربنای 14800 مترمربع در حال ساخت می باشد و طبق برنامه ریزی صورت گرفته پیش از نوروز 1398 به بهره برداری خواهد رسید.

دکتر طاهری پور افزود: این مجموعه در منتهی الیه شمالی اراضی و با دسترسی مستقل قرار گرفته است که مهم ترین کاربری های این مجموعه شامل سینمای 220 نفره با مساحت تقریبی 800 مترمربع، رستوران ایرانی فرنگی به ظرفیت 200 صندلی و فضاهای تجاری با مساحت خالص 5300 مترمربع در 51 باب واحد تجاری در مساحت متنوع می باشد که در طراحی این مجموعه از سبک معماری کلاسیک در طراحی فرم و نما و نیز دکوراسیون داخلی بهره گرفته شده است.

مدیرعامل گروه اکسین اظهارداشت: در مجتمع تجاری و مرکز سینمایی و فرهنگی اکسین امکاناتی از قبیل؛ سینما، مرکز فرهنگی، پارکینگ، مجتمع تجاری، راه پله و آسانسور، رستوران، لابی و راهرو، فروشگاه اسنک و فست فود، مرکز اداری و خدماتی، انبار و تاسیسات قرار داده شده است.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   1

  1. حسین

    حسین

    درود بی پایان به دکتر عزیز و روشنفکر آملی جناب طاهری پور.......واقعا وجود ایشون برای این شهر و استان نعمت بزرگیست...امیدوارم موفق باشن.................امید که مردم آمل قدرشون بدونن پاینده باشی دکتر