برگزاری ششمین نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان آمل
10 مهر 1397 ، دیدگاه 0
مهندس جهانگیر آذری رئیس هیئت مدیره انجمن صنفی انبوه سازان و سازندگان مسکن و ساختمان آمل :ششمین دوره این نمایشگاه از تاریخ 10 تا 13 مهر 97 در محل دائمی نمایشگاه های تخصصی آمل برپا است

مهندس جهانگیر آذری رئیس هیئت مدیره انجمن صنفی انبوه سازان و سازندگان مسکن و ساختمان آمل درگفتگوی اختصاصی با کمال آنلاین ؛  با اشاره به برگزاری ششمین نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان آمل گفت: نمایشگاه ساختمان آمل، یکی از مهمترین نمایشگاههای صنعت ساختمان در استان مازندران محسوب می شود که هر ساله با حضور فعالان این حوزه برگزار می گردد.

وی اشاره کرد: ششمین دوره این نمایشگاه از تاریخ 10 تا 13 مهر 97 در محل دائمی نمایشگاه های تخصصی آمل برپا است.

مهندس آذری تصریح کرد: در این نمایشگاه جدیدترین محصولات گرمایشی و سرمایشی، تجهیزات مربوط به دکوراسیون داخلی، نورپردازی ساختمان، لوله و اتصالات و ارائه خواهند شد.

رئیس هیئت مدیره انجمن صنفی انبوه سازان و سازندگان مسکن و ساختمان آمل  اشاره کرد: این نمایشگاه ساختمانی پذیرای تولید کنندگان، مهندسین، معماران و صنعتگران این حوزه می باشد و فرصتی مناسب برای ارائه آخرین محصولات و دستاورها خواهد بود.

مهندس آذری تاکید کرد: بازدید از این نمایشگاه برای عموم آزاد است و بازدیدکنندگان می توانند در تاریخ های اعلام شده به نمایشگاه مراجعه نموده و از محصولات ارائه شده در نمایشگاه دیدن نمایند.

وی در خصوص اهداف برگزاری این نمایشگاهها افزود: صنعت ساختمان بعنوان یکی از مهمترین پایه های اقتصادی کشور هر روز شاهد پیشرفتهای اساسی در نوآوری، تکنولوژی و خدمات فنی مهندسی می باشد و در این مسیر برپایی نمایشگاه تخصصی توانسته است جایگاه مناسب و ایده آل برای آشنایی و تبادل اطلاعات و تجربیات بین مصرف کنندگان، تولیدکنندگان و دست اندرکاران این صنعت ایجاد نماید.

رئیس هیئت مدیره انجمن صنفی انبوه سازان و سازندگان مسکن و ساختمان آمل   تاکید کرد: برگزاری این نمایشگاهها در همین راستا و به منظور ارائه توانمندیهای صنعت ساختمان و جذب نام آوران کشوری با هدف تبادل دانش و اطلاعات تعاملات اثر بخش تکنولوژی، فنی و ارتقاء روابط صنعتی و آگاه سازی بیشتر سرمایه گذاران، کارآفرینان و مصرف کنندگان نهایی می شود.

وی خاطرنشان کرد: این دوره از نمایشگاه صنعت ساختمان آمل بواسطه همکاری و حضور مستقیم "انجمن انبوه سازان و سازندگان مسکن و ساختمان آمل" اهمیتی ویژه در بین شرکت کنندگان (غرفه داران) پیدا کرده است چرا که می توانند با ایجاد ارتباطی مستقیم و بی واسطه، محصولات خود را در معرض نمایش اعضای این انجمن که از سازندگان اصلی شهر می باشند، بگذارند.

مهندس آذری اظهارداشت: موضوعات نمایشگاه ساختمان آمل 97، سنگ، کاشی و سرامیک، تاسیسات (سرمایش و گرمایش)، در و پنجر، سقف کاذب، دیوارپوش و دکوراسیون داخلی است.

لازم  بذکر می باشد؛ ششمین دوره نمایشگاه صنعت ساختمان آمل در مرکز نمایشگاه های تخصصی آمل به آدرس خیابان چاکسر، اندیشه 4 برپا خواهد بود و ساعت بازدید از این نمایشگاه، از 16 عصر الی 22 شب می باشد

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0