در همه توطئه علیه ایران، نقش آمریکا برجسته است
5 مهر 1397 ، دیدگاه 0
مشاور فرماندهی کل قوا در حوزه صنایع دفاعی و پشتیبانی از نیروهای مسلح گفت: امروز همه دنیا منطق جمهوری اسلامی ایران را پذیرفتند که دولت آمریکا تحت هیچ شرایطی قابل اعتماد نیست.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ سردار سرتیپ حسین دهقان  در یادواره سرداران، امیران و 1048 شهید شهرستان آمل در مصلی قدس این شهر افزود: باید دنیا متوجه حرکت های غیر انسانی و جنایتکارانه آمریکا شود و در مقابل این جنایت ها باید با تمام توان مقاومت کرد.
وی اضافه کرد، مردم ما این مقاومت ها را در ادوار مختلف تجربه کرده و در نهایت به نتیجه مطلوب هم رسیده اند.
مشاور فرمانده کل قوا در حوزه صنایع دفاعی و پشتیبانی از نیروهای مسلح در بخش دیگر سخنان خود بیان داشت: عده ای معتقدند برویم با آمریکا مذاکره کنیم، آمریکایی که برای ایران شرایط میگذارد و این یعنی اینکه انقلاب اسلامی موجودیت نداشته باشد.
سردار سرتیپ دهقان گفت: وقتی آمریکا به راحتی از برجامی که از یک پشتوانه حقوقی بین المللی برخوردار است خارج می شود، دیگر چه انتظاری باقی می ماند؟
وی ادامه داد: با تجربه ای که در ادوار گذشته از آمریکا و همراهان این کشوربه دست آمده، گفتیم به آمریکایی ها نمی شود اطمینان کرد و گفته شد یک بار دیگر تجربه کنیم.
دهقان گفت: موضوع برجام به خوبی برای ملت ما یک تجربه مهم تاریخی شد که طبق اصول دینی خودمان پایبند بودیم و عمل کردیم، اما در نهایت دیدیم که هیچ اعتمادی به آمریکا نیست و از همان ابتدای کار به بهانه های مختلف اشکال تراشی و تهدید کردند.
**
در همه توطئه علیه ایران، نقش آمریکا برجسته است
مشاور فرمانده کل قوا در حوزه صنایع دفاعی و پشتیبانی از نیروهای مسلح به حادثه تروریستی 31شهریورماه در اهواز اشاره کرد و ادامه داد: همگان شاهد بودند که پشت حادثه تروریستی اهواز گروه های تکفیری سلفی که از نقش و حمایت آمریکا، اسرائیل و عربستان برخوردار بودند،حضور داشتند واعتراف هم کردند.
وی با بیان اینکه آمریکا از ابتدای پیروزی انقلاب و شکل گیری نظام جمهوری اسلامی به دنبال براندازی این نظام اسلامی بود و هنوز هم هست و از اهدافش دست برنخواهد داشت و همه باید این واقعیت را بپذیرند، گفت: دولت آمریکا از حدود 12 سال پیش بعد از تهاجم فرهنگی، اکنون به دنبال پیاده کردن برنامه های شوم خود در حوزه معیشت مردم و اقتصاد کشور است.
سردار دهقان افزود: اینکه در جنگ های تبلیغاتی خود علیه اقتصاد ایران موضوع موشک را با پوشک مقایسه واینکه به مردم ما القا می کند برنامه های موشکی برای مسئولان تا اقتصاد جزیی مردم مهمتر است، اما ملت باید بداند که هیچ وقت آمریکا محض رضای خدا به فکر ملت ایران و معیشت مردم نبوده و نخواهد بود.
مشاور فرمانده کل قوا در حوزه صنایع دفاعی و پشتیبانی از نیروهای مسلح عنوان کرد: بنابراین در چنین شرایطی باید با وحدت کلمه، وحدت نظر، انسجام ملی و حضور همگان در صحنه و وفاق و همدلی در کنار یکدیگر ایستادگی کنیم تا بتوان از این شرایط هم عبور کرد، اگر چنین نباشد هزینه ای سنگینی باید پرداخت کنیم.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0