برگزاری دومین یادواره شهدای شبکه بهداشت و درمان آمل در بیمارستان شمال + عکس
4 مهر 1397 ، دیدگاه 0
همزمان با هفته دفاع مقدس و با حضور مشاور ارشد دانشگاه علوم پزشکی مازندران، فرمانده سپاه ناحیه آمل، رئیس نظام پزشکی، رئیس شبکه بهداشت و روسای بیمارستان های آمل، اعضای شورای اسلامی شهر، خانواده های معظم شهدا، مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره بیمارستان و خیرین، دومین یادواره شهدای شبکه بهداشت و درمان شهرستان آمل در بیمارستان شمال آمل برگزار شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ همزمان با هفته دفاع مقدس و با حضور مشاور ارشد دانشگاه علوم پزشکی مازندران، فرمانده سپاه ناحیه آمل، رئیس نظام پزشکی، رئیس شبکه بهداشت و روسای بیمارستان های آمل، اعضای شورای اسلامی شهر، خانواده های معظم شهدا، مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره بیمارستان و خیرین، دومین یادواره شهدای شبکه بهداشت و درمان شهرستان آمل در بیمارستان شمال آمل برگزار شد.

دکتر ابراهیم قاسمی مدیرعامل بیمارستان شمال آمل با گرامیداشت هفته دفاع مقدس و شهدای حادثه اخیر اهواز و شهدای دفاع مقدس گفت: پاسداشت یاد شهدایی که برای دفاع از مملکت جانشان را فدا کردند برهمگان واجب است.

وی با اشاره به اینکه تمام توجه مجموعه بیمارستان شمال حول محور سلامت می باشد نه بیمار محور افزود: دیگر بیمارستان شمال برای نصب سرم، تزیقات و... نیست بلکه در حوزه درمان با نگاه به ارزشهای جامعه عملا توانستیم به اهداف کلان خودمان برسیم.

 مدیرعامل بیمارستان شمال با تاکید بر اینکه در محور درمانی به سمت محور سلامتی درحال حرکت هستیم ادامه داد: آنچه را که امروز عمل می کنیم در بحث سلامت برگرفته از امنیت اجتماعی است یعنی در راستای کلام مقام معظم رهبری در پاسداشت از خانواده شهدا که خالص ترین اخلاق، رفتار و تواضع را می توان در این خانواده ها مشاهده کرد.

دکتر قاسمی اشاره کرد: گروه پزشکی بیمارستان شمال آمل بخشی از وظیفه خود را در قبال پاسداشت شهدای عزیز که با تاسی از امام حسین(ع) جانفشانی کردند می داند و بر آن افتخار می کند.

دکتر منوچهر مجد رئیس نظام پزشکی شهرستان آمل با بیان خاطرات رزمندگان درطول هشت سال دفاع مقدس گفت: بنده که سعادت داشتم در زمان جنگ در درمانگاهی به مداوای مجروحین مشغول بودم صحنه های را دیدم که بر انسان تاثیر گذار بود.

 وی افزود: باید از جانفشانی رزمندگان و شهدا الهام بگیریم که بتوانیم به محرومین و نیازمندان جامعه خدمت صادقانه ای انجام دهیم.

دکتر سید محسن حسینی عضو هیئت مدیره گروه پزشکی بیمارستان شمال آمل با اشاره به اینکه درسی که امام حسین(ع) به ما داد تا ابد باقی خواهد ماند گفت: گرامیداشت یاد شهدا ترویج عطر روحیه دلاوری این عزیزان در محیط کاری می باشد که خیر و برکت دارد.

 وی با تاکید بر اینکه اگر دولتمردان و مدیران ارشد نظام روحیه ایثارگری داشته باشند قطعا می توانند هر مشکلی را پشت سر بگذارند ادامه داد: مجموعه بیمارستان شمال با همراهی خوب سهامداران و شهروندان عزیز سعی کرد یک مجموعه ای در خور شان مردم آمل را تاسیس کند که از ابتدای کار توجه به آرمان ها و ارزشهای جامعه در دستورکار قرارداشت.

 عضو هیئت مدیره گروه پزشکی بیمارستان شمال آمل با اشاره به اینکه اعضای هیئت مدیره در زمان جنگ مشغول مداوای مجروحین بودند اشاره کرد: این عزیزان باهمان روحیه ایثارگری بدون درنظر گرفتن منفعت طلبی به دنبال ارائه خدمات مطلوب به همه شهروندان هستند.

دکتر حسینی ادامه داد: سعی کردیم در این مجموعه امکانات روز پزشکی را فراهم کنیم که شهروندان دیگر برای انجام امور پزشکی به شهرهای همجوار اعزام نشوند.

 دکتر فرهنگ بابامحمودی مشاور ارشد رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران با قدردانی از میزبانی بیمارستان شمال آمل در برپایی این یادواره گفت: مدیران و مردم باید از شهدا درس بگیرند که درسخت ترین شرایط جانشان را فدا کردند تا امروز من و شما در امنیت کامل باشیم.

 وی با تاکید بر اینکه بیمارستان شمال عزت استان مازندران است ادامه داد: این عزیزان با همان روحیه ایثارگری توانستند درکمترین زمان ممکن این مجموعه بسیار زیبا را راه انداری کنند تا درد انسان را درمان نمایند.

مشاور ارشد رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران خاطرنشان کرد: بیمارستان شمال آمل توانسته است با فراهم آوردن تجهیزات روز پزشکی با مراجعین با کرامت رفتار کند و باید مدیران استانی و شهرستانی تلاش کنند از این مجموعه حمایت نمایند.

در پایان به خانواده های معظم شهدای مدافعان حرم تندیس یادبودی اهدا شد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0