انقلاب اسلامی با صلابت و پشتیبانی مردم محکم پابرجاست
3 مهر 1397 ، دیدگاه 0
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان آمل : دشمن به دنبال از بین بردن انقلاب اسلامی بود اما 4 دهه است که از انقلاب اسلامی می گذرد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال انلاین ؛ سرهنگ بهروز عیسی زاده، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان آمل در مراسم صبحگاه مشترک که بمناسبت هفته دفاع مقدس در سپاه ناحیه آمل برگزار شد با بیان اینکه عراق در جنگ تحمیلی یارانی مثل آمریکا، فرانسه، سران اعراب بی فکر منطقه و آلمانی که سلاح شیمیایی به او داده بود داشت، گفت: دشمن به دنبال از بین بردن انقلاب اسلامی بود اما 4 دهه است که از انقلاب اسلامی می گذرد.

وی با اشاره به اینکه دشمنانی که روزی به دنبال نابودی انقلاب بودند امروز جسدهای آنها خوراک موریان شده است، اظهارداشت: انقلاب اسلامی با صلابت و با پشتیبانی مردم انقلابی محکم پابرجا مانده است.

این مسول با بیان اینکه طبق فرموده بنیانگذار جمهوری اسلامی فتح قله های عالم برکت انقلاب اسلامی است، عنوان کرد: جانفشانی هایی که در مسیر انقلاب صورت می گیرد ما را به سرمنزل اصلی و آنچه هدف جمهوری اسلامی است خواهد رساند.

سرهنگ عیسی زاده با اشاره به اینکه آنجایی که همه فکر می کردند اسلام و شیعه با صلابت در حال نابودی است حضرت زینب(س) با خطبه رسای خود در کوفه توطئه های یزیدیان را برهم زد، تاکیدکرد: زن در نگاه اسلام مثل مرد با همان صلابت و قدرت می تواند اسلام را به سرمنزل برساند.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0