حضور ۶ تیم ورزشی از آمل در سوپر لیگ و دسته یک کشور
3 مهر 1397 ، دیدگاه 0
سید جعفر رسولی معاون استاندار مازندران و فرماندار ویژه شهرستان آمل گفت: با آغاز لیگ برتر ورزش، شهرستان آمل با 6 تیم در رشته های والیبال، بسکتبال، هندبال و ... در لیگ برتر و سوپر لیگ شرکت می کند و تمام دستگاه های اجرایی و خدمات رسان مربوطه باید جهت برگزاری هرچه باشکوه تر مسابقات ورزشی تلاش ویژه نمایند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال انلاین ؛ سید جعفر رسولی معاون استاندار مازندران و فرماندار ویژه شهرستان آمل در حاشیه نشست مسئولین تیم ها و هیات های ورزشی حاضر در لیگ های کشور گفت: با آغاز لیگ برتر ورزش، شهرستان آمل با 6 تیم در رشته های والیبال، بسکتبال، هندبال و ... در  لیگ برتر و سوپر لیگ شرکت می کند و تمام دستگاه های اجرایی و خدمات رسان مربوطه باید جهت برگزاری هرچه باشکوه تر مسابقات ورزشی تلاش ویژه نمایند.

وی افزود: ورزشگاه های شهرستان دارای اهمیتی ویژه جهت برگزاری مسابقات ورزشی بوده و با بازدیدی که صورت می گیرد باید تجهیزات کامل را داشته باشند تا بتوان مسابقات ورزشی را با اهتمام بیشتر برگزار کرد.

معاون استاندار در خصوص توسعه ورزش شهرستان آمل عنوان کرد: دولت در راستای توسعه ورزش با تدابیر خوبی وارد شده و سرمایه گذاری های خوبی را جهت توسعه ورزش انجام داده تا بتوان در تمامی محلات سالن های منحصربه فردی را برای انجام ورزش توسط شهروندان عزیز ساخت و بیش از پیش در توسعه ورزش کشور سرمایه گذاری کرد.

رسولی ملی پوشان ورزش آمل را مایه افتخار این شهرستان دانست و افزود: ملی پوشان ورزش آمل مایه افتخار ایران اسلامی به ویژه شهرستان آمل می باشند و باید با تدابیر اندیشیده شده حمایت های لازم را جهت حفظ ملی پوشان انجام داد تا پرچم مقدس عزیز ایران اسلامی همیشه در رشته های مختلف ورزشی بالا برود.

اسماعیل پهلوان رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان آمل افزود: برای موفقیت تیم های ورزشی نیاز به همت و مساعدت مسولین شهری و استانی است.

وی بیان داشت:  ۶ تیم ورزشی از آمل در سوپر لیگ و دسته یک کشور حضور خواهند داشت و بسکتبال و والیبال در لیگ دسته یک کشور حضور دارند.

پهلوان در پایان خاطر نشان کرد: با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آمل برای خبرنگاران تدابیر ویژه ای برای حضور در سالن ورزشی اندیشیده شده است.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0