تلاش رسانه ها برای ترویج اتحاد و همدلی باشد
3 مهر 1397 ، دیدگاه 0
معاون سیاسی فرمانداری ویژه آمل : همه مسئولین از انتقاد سازنده استقبال می کنند و شما مطالبه گر مطالبات بحق مردم هستید و ما مسئولین وظیفه داریم در جهت حمایت از شما در کنار شما باشیم.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ قدرت اله نائیج نژاد معاون سیاسی فرمانداری ویژه آمل در جلسه صمیمی با مدیران پایگاههای خبری آمل که با حضور ریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آمل برگزار شد با اشاره به نقش خبرنگاران در دوران هشت سال دفاع مقدس گفت: در این مسیر خبرنگاران و عکاسان نقش مهم و اساسی برای دانش افزایی، اطلاع‌رسانی، حفظ انسجام جامعه و افزایش امید و اعتماد و مقابله با عملیات رسانه‌ای دشمن دارند.

وی افزود: رسانه‌ها در دوران دفاع مقدس در کنار رزمندگان حضور داشتند و بخشی از قدرت ملی و تبلیغی جمهوری اسلامی بودند و امروز نیز ترویج فرهنگ ایثار و شهادت مؤلفه اصلی فرهنگ انقلاب و قدرت ملی ما است و در این مسیر نباید نسبت به مباحث مرتبط با دفاع مقدس نگاه مناسبتی داشت.

معاون سیاسی فرمانداری ویژه آمل گفت: اطلاع رسانی درست از سوی خبرنگاران باعث میشد مردمی که درپشت جبهه بودند خدمات قابل توجهی درجهت روحیه دادن به رزمندگان درقالب کمکهای مردمی انجام می دادند.

نائیج نژاد گفت: امروز دشمن نتوانسته است با جنگ هشت سال دفاع مقدس و تحریم ها و... نظام را از پای دربیاورد و رو به سوی ایجاد جنگ اقتصادی و نشانه گرفتن به اعتقادات مردم ایران را هدف خود قرار داده است.

وی اشاره کرد: الان جنگ بصورت رو در رو می باشد تا از طریق شبکه های مجازی و سایت ها آسیب جدی به  نظام وارد کند که با مسیری انتخاب می کند همه را بطرف خودش بکشاند.

معاون سیاسی فرمانداری ویژه آمل با اشاره به اینکه مشکلات اقتصادی در جامعه وجود دارد تصریح کرد: شما عزیزان با قلمتان و با انعکاس خدمات دولت، امید را در دل مردم زنده کنید و به خبرهای دشمن اعتنایی نکنید.

نائیج نژاد با بیان اینکه تلاش رسانه ها برای ترویج همدلی، اتحاد و همبستگی در جامعه مشهود باشد افزود: همه شما عزیزان جنگ هشت سال دفاع مقدس و مشکلات کشور را درک کردید و مبادا قلمی زده شود که دشمن شادکن باشد.

وی درپایان خاطرنشان کرد: همه مسئولین از انتقاد سازنده استقبال می کنند و شما مطالبه گر مطالبات بحق مردم هستید و ما مسئولین وظیفه داریم در جهت حمایت از شما در کنار شما باشیم.

در این نشست صمیمی مدیران مسئول پایگاه های خبری آمل درخصوص انتقال سریع اخبار مسئولین به خبرنگاران دارای هویت و شناسنامه دار ، حمایت از خبرنگاران، مدیریت در اطلاع رسانی مواقع بحرانی، ساماندهی خبرنگاران، نظارت بر فضاهای مجازی، همدلی بین مدیران پایگاههای خبری و خبرنگاران، جلوگیری از حضور خبرنگار نماها در جلسات ادارای ، حمایت از رسانه های مکتوب شهرستان و ... مطالبی را عنوان داشتند.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0