آمادگی کامل برای استقبال ازماه مهر درآمل
30 شهریور 1397 ، دیدگاه 0
مدیر آموزش وپرورش شهرستان آمل : در سال تحصيلي جديد 4612 همكار آموزشي در 492 واحد آموزشگاهي آماده استقبال از 62429 دانش آموز هستند كه به اميد خدا سال خوب همراه با شادابي را پيش رو داشته باشيم.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ دكتر عباس مرزبند معاون مدير كل و مدير آموزش و پرورش آمل،پیش از  خطبه های نمازجمعه دابودشت ودشت سر گزارشی از اهم اقدامات، طرح ها و فعالیت های در حال اجرا حوزه آموزش و پرورش را ارائه نمود وگفت : مدارس برای استقبال از دانش‌آموزان پایه‌های مختلف آماده‌سازی شده است تا شاهد بازگشایی خاطره‌انگیز واحدهای آموزشی در سال تحصیلی جدید باشیم.

وی عنوان داشت : مقام معنوی معلم و آموزگار در هر مکتب و بینشی، رفیع و ارجمند است و به خصوص آن مربیانی که در صنف خویش، انسانیت و اخلاق و آزادگی، تدریس می کنند و حاصل سعی و تلاش آنان در کلاس درسی شان، تامین و تضمین سعادت و رفاه مادی و معنوی شاگردان و دانش آموزان آنها در دو جهان می باشد و ما اميدواريم همه مان ،معلمان و دانش آموزان در مكتب امام حسين(ع)قدم برداريم.

معاون مدير كل و مدير آموزش و پرورش آمل با توجه به شروع سال تحصيلي افزودند:پروژه مهر ٩٧ با تجربه اي كه از سال قبل به دست آورديم با برنامه ريزي درست و دقيق و همكاري نيروهاي ستادي اداره و نيروهاي آموزشي به خوبي در مباحث امكانات آموزشي، تجهيز و بهسازي، ساماندهي نيروهاي آموزشي و هدايت_تحصيلي به سرانجام رسيد.

مرزبند در ادامه افزود: در سال تحصيلي جديد 4612 همكار آموزشي در 492 واحد آموزشگاهي آماده استقبال از 62429 دانش آموز هستند كه به اميد خدا سال خوب همراه با شادابي را پيش رو داشته باشيم.

وی اشاره کرد:زنگ شكوفه ها و زنگ مهر هم زمان با سراسر كشور در دبستان دخترانه فرهنگ و متوسطه اول کوثر نواخته مي شود

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0