ورزش بعنوان عامل اصلی سلامت ساز ، نیاز به توجه بیشتر و اصولی دارد
27 شهریور 1397 ، دیدگاه 0

کمال آنلاین ، اسماعیل پهلوان مدیر اداره ورزش وجوانان آمل  در دیدار با اعضای هیات مدیره تعاونی فوتبال آمل افزود :ورزش بعنوان یک عامل سلامت بخش ،نشاط آفرین و باز دارنده غالب بیماریها در جامعه مورد وثوق و توجه قرار دارد و فعالیتهای ورزشی بخشی از امور مردم بوده و است و بقول امروزی ها ، ورزش از ملزومات سبد خانوار می باشد .

وی گفت :  بنده قبل از قبول مسئولیت  مدیریت ورزش آمل  در آمل کار اداری و ستادی کردم و کاملا به فضای ورزشی آمل آشنا بوده و الحمدالله امروز آن آشنایی و دانایی تقویت شده است .

 پهلوان  ادامه داد :  همانگونه که در جبهه های جنگ  کار جهادی منظور و اولویت بوده و سنگرسازان بی سنگر پرچمداران کار جهادی بودند ،امروز در ورزش هم باید کار جهادی کرد  یعنی متعهدانه به حوزه ورزش ورود کرد و برای مدیریت و هدایت فعالیتهای ورزشی برنامه داشت  ، متاسفانه در گذشته در ورزش آمل چشم انداز ، استراتژی و برنامه نبود و یا اگر هم بود عملیاتی و توجه نشد   من با قبول اینکه دانای مطلق و عقل کل نیستم ولی در مقام مسئولیت ورزش شهر. بیاری همه همکارانم اهمیت می دهم آنها مرا باید هدایت و همراهی کنند و خصوصا اینکه شما پیش کسوتان هم بسیار عالی ورزش آمل را رصد.،  پیگیری و آنالیز میکنید حتما و حتما موارد را متذکر شوید  بصراحت عرض میکنم  من با یک ابلاغ آمدم و با یک ابلاغ میروم  ولی شما  با شهر و ورزش آن می مانید .

مدیر ورزش آمل تصریح داشت. امکانات ورزشی شهر آمل محدود و غالبا قدیمی است سالنهای ما سالهاست که حتی یک رنگ آمیزی نشدند ،وقتی مدیر یک سالن در تامین هزینه آب برق  و گاز سالن عاجز است این برآیند بجای نشاط آفرینی ، افسردگی و اندوه می آفریند ،ولی با تمام محدودیت امکانات و منابع مالی ، بواسطه اعمال مدیریت جهادی ، غیرت و تعصب ورزشکاران آملی در میادین ملی و بین المللی از نگاه کسب رتبه و مدال  شاخص و برتر ملی هستند این میسر و مقدور نبود مگر با عنایت و حمایت دلسوزان  ورزش و سلامت و باشد که این توجهات تقویت گردد ،من آماده پذیرش انتقادات البته با ارایه راهکارهای اصلاحی و پیش برنده هستم  از آنجاییکه   نقد  مثل  نهی از منکر  و  ارائه راهکارهای اصلاحی  مثل  امر به معروف میباشد  در ورزش آمل از همه میخواهم که ما را نهی از منکر کنند و هدایتگر ما در  امر به معروف باشند .

  پهلوان در پایان اظهار داشت :مدیران قبلی ورزش آمل در حد توانایی و امکانات کار کردند ولی ورزش آمل بواسطه برخورداری از جایگاه ملی و جهانی اش  نیاز به کار بیشتر دارد که بنده با حمایت جناب دکتر یوسفیان (نماینده مجلس )  ، مساعدت حاج سید جعفر رسولی (فرماندار آمل ) و هدایت  جناب دکتر حسین زادگان (مدیرکل ورزش و جوانان مازندران )پیگیر تقویت امکانات بوده و هستم  و طی چند روز اخیر تلاش این سه  بزرگوار الحمدالله بودجه ایی خاص برای تداوم مرمت و به سازی استادیوم شهید چمران آمل اختصاص یافت و انشا،الله آملی ها در آینده ایی نه چندان دور خبرهای خوشتری از ورزش آمل و توفیقات ورزشکاران آن خواهند شنید ........ امل .. علی کرم زاده عمرانی  (  ناترینگ )

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0